Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan "bújjak ki" a találkozó...

Hogyan "bújjak ki" a találkozók alól?

Figyelt kérdés

épp írnom kell a szakdolgozatom, meg amúgy is a vírus miatt minden kávézó vagy hasonló hely zárva van ahol össze lehet futni ismerősökkel.. meg őszintén szólva semmi kedvem kimozdulni a hidegben, csak a párommal meg a családommal szeretnék lenni.

de a barátok állandóan keresnek, hívnak ide-oda és tudom hogy rosszul esik nekik, hogy állandóan lemondom a találkozókat, vagy csak futólag érek rá.. van olyan barátom aki konkrétan azt mondta, hogy úgy érzi nem érdekel már engem. hiába mondom hogy ez nem igaz, nem értik meg, hogy egyszerűen nincs kedvem kimozdulni


2020. dec. 15. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Fogd a szakdolgozatra :)
2020. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nem értik akkor erőszakosak, az ilyen embereknek nem szabad engedni!
2020. dec. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Azért őket is meg lehet érteni, írtam már én is szakdolgozatot, de azt sem lehet a nap ébren töltött kb. 14-15 órájából végig csak azt csinálni.


Szerintem ha pl. beékelnél egy-egy talit az még jót is tenne, mert kikapcsolnál és utána "felfrissülve" ülhetnél neki az aznapi "második félidőnek".


Hidd el, van akinél tényleg ez tönkreteheti a barátságot, ha sokáig lemondogatod és sosem mész el. Lehet ezzel jönni, hogy nem igaz barátság az, ahol nem értik meg, hogy szakdogát írsz és az fontosabb. Van benne igazság, viszont arról pedig ők nem tehetnek, hogy szeretnének veled időt tölteni és rosszul esik nekik, hogy sosem mész el.


Nem azt mondom, hogy menj el minden talira, de azért szakíts időt 1 emberre 1 héten 1x legalább. Éreztesd velük, hogy ettől a helyzettől függetlenül még fontosak számodra.

2020. dec. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"Köszönöm a meghívást, viszont most nem szivesen mozdulok ki. Hideg is van, fáradt vagyok és inkább a párommal, családommal szeretnék lenni. Ha enyhül a helyzet és be lehet ülni valahova akkor nagyon szivesen csatlakozom."
2020. dec. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen idióta ismerőseid vannak?

Hónapok óta tombol a járvány, már utcán is maszkot kell hordni elég sok helyen, egy csomó korlátozás van, ők meg csak úgy összevissza minden baráttal találkozgatnak?

Ha valamikor, hát most inkább online kellene találkozgatni.

2020. dec. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!