Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről a lányról?

Mit gondoltok erről a lányról?

Figyelt kérdés
Egy 14 éves lányról van szó, akit már régebb óta ismerek. Amiben kilóg a többiek közül, az az öltözködési stílusa. Már-már túl egyszerű, mindig ugyanazokat a ruhákat veszi fel. Ezen kívül azt vettem észre, hogy mintha takargatná a testét, mert állandóan bő ruhákba jár, pedig nagyon is szép lány, nem tudom, mit szégyell magán. Tudni kell még róla, hogy mélyen vallásos református keresztény, illetve igencsak jámbor, szelíd teremtés. Szóval mi a pszichológiája a visszafogott öltözködésének? Csak azért kérdem, mert ismerek hasonló lányokat, de ők szinte mind elkurvultak.

ápr. 27. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Református keresztény?🤌😝😂

Valószínűleg pont a vallás miatt öltözködik úgy. Nem feltétlenül arról van szó, h szégyelli és takargatja magát, lehet ezekben érzi kényelmesnek a mindennapokban. Meg nem számítanak neki a külsőségek.

ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
A bő ruha most a divat alter körökben.
ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ennek nagyon sok oka lehet. Pl.neveltetés,vallás,családi minták,anyagi háttér stb. Mondjuk anyukája sem öltözködik divatosan,nőiesen, nem volt erre mintája. Vagy önbizalomhiányos és ezért takargatja a testét. Vagy mint elöttem is írták a bő ruha divat mostanában.Ezer oka lehet
ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
14 évesen kis manipulálható takony lányka voltam, állandóan az anyám vette a ruháimat. Szóval lehet nála is ez a probléma, hogy terrorban tartják és nem is az ő stílusa az, amit visel. Régebben engem fiús ruhákban járattak, susogos melegítő meg férfiingek, mackóalsó... undorító volt. Annyira szerettem volna én is csinos felsőket, szandált, farmert...csak ordítoztak velem. Ma már 35 éves vagyok, csinos nő saját ízléssel és nagy munka az ilyen múltat kigyomlálni és felnőttként megtalálni a megfelelőt.
ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Az hogy 14 éves. Gyerek.
ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha régebb óta ismered, akkor akár meg is kérdezheted tőle
ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, valószínűleg azért öltözik visszafogottan, hogy a magadfajta kujonok ne csorgassák rá a nyálukat.
ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
jámbor, szelíd? Mintha egy kutyáról beszélnél 🤔
ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

8

Hasznaljak szemelyre is, bar sztem a modern beszedbol kisse kikopott. De irodalmi magyarban jelen van.

ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!