Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy másszak ki ebből a...

Hogy másszak ki ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

Otthon rossz életem volt, a szüleim ittak és bántalmaztak belemenekültem egy házasságba 26 év korkülömbség van a férjem javára, ő szeret de én őt már nem, el akarok válni. Hogy mondjam el neki?

Lenne hova mennem. Gyerekünk nincs.

24/N


2020. dec. 16. 20:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
29%
De te honnan veszed, hogy aranyásó? Ennyi hülyét egy helyen
2020. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
67%
Hogy ne lenne az? Haszonból volt vele, érdekből. Nem azért, mert úgy érezte, megtalálta élete szerelmét, hanem hogy legyen hol lakni, és ne kelljen a toxikus szüleivel egy háztartásban lenni.
2020. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
58%
10-es, így-így. 11-es, "belemenekült", ja. Gondolom ha lett volna saját egzisztenciája, a saját lábára áll. Csak máséra könnyebb. Gondolom már van másik kan, azért van hová menni, a vén trotty meg megtette amire jó volt, mehet a fenébe. Szép kis értékrend.
2020. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
55%

10-es Erre azt is mondhatjuk, hogy egy hozzá képest vénember tudatában volt a lány rossz körülményeivel és kihasználta.

Ha annyira hülye volt a pasi, hogy azt hitte ez szerelem a lány részéről magára vessen.

2020. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

#11:

Megállás nélkül kötözködsz a vlaszolókkal, ki is a hülye? Leállhatnál már, kezdesz idegesítő lenni.

2020. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
51%

14, ebben is van valami. Aki nem elégszik meg 50 évesen a saját korosztályával, és neki mindenképp huszonéves kell mert azt lehet mutogatni a haveroknak, meg attól úgy érzi hogy ő a nagybetűs férfi, az meg is érdemli.

Viszont még mindig az aranyásó nők a szemetebbek mert a férfi általában full szerelmes, nem lát tisztán, teljesen elszáll az agya attól, hogy le tudott vadászni egy olyan csajt aki a lánya lehetne.

2020. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem megoldás arra hogy valaki rossz volt veled, most te rossz legyél egy olyannal, aki gondolom jó volt veled és szeret.

Ha összejöttél a férjeddel, akkor nem lehetett annyira rossz parti, mert ha az lett volna elfutottál volna.

2020. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek

Nem vagyok aranyásó....

2020. dec. 16. 21:09
 19/30 anonim ***** válasza:
35%

Nem értem miért akarja itt egy-két ember, hogy a fiatal nő az öreg pasival maradjon.


16-nem minden öreg fazon Andy Vajna


Aki alkoholista szülők elől menekül, nem aranyásó.

Szerintem ez a lány kétszeres áldozat.Először a szülők aztán a segítséget felajánló öregecske férj.

Kérdező válj el ha úgy érzed.

Fiatal vagy.Nem kell boldogtalanok, szerelem nélkül élni.

2020. dec. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha neki nem tetszett volna az "öreg pasas", akkor nem megy hozzá. Az életkor nem jelent semmit és arra sincsen bizonyíték, hogy az "öreg pasas" nem szereti, csak villogni akart vele. Itt a hölgyike az, aki most, hogy sikerült "elmenekülnie", úgy dobná el a saját férjét, mint a használt zsebkendőt. Most akkor ez róla vagy az "öreg pasasról" mond el sokat?
2020. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!