Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy másszak ki ebből a...

Hogy másszak ki ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

Otthon rossz életem volt, a szüleim ittak és bántalmaztak belemenekültem egy házasságba 26 év korkülömbség van a férjem javára, ő szeret de én őt már nem, el akarok válni. Hogy mondjam el neki?

Lenne hova mennem. Gyerekünk nincs.

24/N


2020. dec. 16. 20:01
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudjuk az aranyásó jelentését, pedig nem túl komplikált ám
2020. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
20-as Ha a nő elválik,menj és vigasztald meg a pasit,ha ennyire odavagy.
2020. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Mi értelme ennek a sok OFFnak? Megmondtam neki, hogy menjen el pszichihez, és javulni fog. Van bármi értelme annak, hogy egymást baszogatjuk, vagy leáll végre az önjelölt igazságszolgáltatás?
2020. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
22-es, akinek ez jut eszébe, az nyilván meg is tenné :) Milyen értékrend ez? Gratu a szüleidnek, biztosan büszkék rád :D :D
2020. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
20-as, mi ez a használt zsebkendős példa? Ha úgy dobta volna, mint a használt zsebkendőt, nem kérdezte meg volna itt. Vagy te valami különleges módon is eltudod hagyni a másikat? Vagy mik ezek a felesleges túlzások?
2020. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
31%
Ugyan, az elhatározás megvan. Gondolom az üres kis buksijában annyi sincsen, hogy értelmesen meg tudja fogalmazni a helyzetét, a vágyait, a motivációit. Az a bemutatkozó pár sor is elég gyermeteg. Ja kérem tanulni kellett volna, nem huszonx évesen házasodni, aztán 24 évesen már a váláson gondolkodni. Nyilván a könyvet kinyitni nehezebb, mint a lábakat.
2020. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
24, te valami nem létező logika alapján gondolkodsz? Veled komoly problémák vannak
2020. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek aki értelmesen válaszolt

Én igenis tanultam, jó munkám van jelenleg is, a férjemet szerettem, de ő is tett róla hogy rossz ez a házasság... Többször rajtakaptam hogy más nőknek udvarolt

24 éves vagyok, lassan 25 és úgy érzem hogy ennél jobbat érdemlek és fiatal vagyok hogy eltemetkezzek ebbe a helyzetbe, nyilván itt a korkülömbség én szeretek kimozdulni, erre arra eljárni, a férjem otthonülő... És a szex sem működik...

2020. dec. 18. 00:33
 29/30 anonim ***** válasza:
Jajj kérdező hiába, az itt lévő válaszolók eldöntik maguktól, milyen másnak a kapcsolata...
2020. dec. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező,igazad van.

Elötted és az élet, akkor is ha engem csúnyán lepontoztak,mert azt mondom ne maradj vele.

A szex hamarosan neki már csak történelem.

2020. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!