Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy másszak ki ebből a...

Hogy másszak ki ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

Otthon rossz életem volt, a szüleim ittak és bántalmaztak belemenekültem egy házasságba 26 év korkülömbség van a férjem javára, ő szeret de én őt már nem, el akarok válni. Hogy mondjam el neki?

Lenne hova mennem. Gyerekünk nincs.

24/N


2020. dec. 16. 20:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Ha ért magyarul, akkor magyarul.
2020. dec. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
50%
Bocs, de mi az, hogy belemenekültél a házasságba? Ha a férjed szeret, ugye tudod mit tett vele ez a kis "menekülés"? Nem lehetett volna a munkába és az önálló egzisztenciába menekülni?
2020. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre mit lehet mondani, kedves kérdező? Szép szavakkal, értelmes ember módjára, minél előbb. És ha tényleg ilyen nagy nyomot hagyott benned, akkor szerintem egy pszichológus sokat segítene, de semmiképpen sem állami.
2020. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
55%
2-es, egy lelkileg megviselt ember nem tudatos hozza a rossz döntéseket. Szerinted segít az, ha bele állsz?
2020. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem itt nem arról van szó, hogy barna vagy fekete cipőt vegyen. A férje is egy ember, ugyanolyan jogai vannak, mint neki. Nem lehet mindent a lelki sérülésekre kenni, mert az mindenkinek van valamilyen mértékben.
2020. dec. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
45%
Ötös, hogy jönnek ide a jogok? Egyszerűen nem lehet mindig minden úgy, ahogy akarjuk. Nem támogatom, hogy bárki szándékosan megbántsa a másikat, de segít ez a hozzáállás bármin? Ugye, hogy szerinted sem?
2020. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem segít tisztázni a felelősséget. Nem kell az ilyen önfelmentő "belemenekültem". Na nyuszifül engem is bántalmaztak, árva lettem, csóró, beteg, tudod mibe "menekültem"? Előbb a munkába, majd a tanulásba. Szerencsés körülmény, hogy ezzel nem szúrtam el egy másik ember életét. Ja kérem, hogy könnyebb egy párkapcsolatba kapaszkodni mint a saját akaraterőnkbe. Egy 24 éves ember nem gyerek, nem kell felmenteni, a saját sara. Egye meg amit főzött. Ha a férje nem bántotta, nem tett ellene, "menekülésnek" jó volt, akkor nem szolgált rá erre.
2020. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Mond el úgy érzed elhamarkodott volt a házasság.Fiatal vagy.

Nem szeretnél tovább vele élni.

Beadod a válópert.A holmikat össze pakolod, és addig is elköltözött amíg a válóper tart.

Kb így.

2020. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
Hetes, attól még, hogy te nem köpködöd, magától is tudja, hogy ez az ő hibája, nem értelek. Te csak egy kis rosszindulatú valaki vagy, akit mindig mindenért hibáztathatnak :D
2020. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
43%

"Az a helyzet hogy egy élősködő aranyásó vagyok aki csak azért volt veled hogy megszabaduljon a szüleitől, de valójában nem szeretlek, csak kihasználtalak. Válni szeretnék. És ne haragudj hogy átvertelek."

Kb így.

2020. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!