Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig hitegetheti magát egy...

Meddig hitegetheti magát egy ember hogy az első csók bármikor megtörténhet? hány éves kortól lesz ez üres önáltató maszlag duma?

Figyelt kérdés

Ha az ember már bőven 20-on felül van, erősen közel a 30hoz és az első csók még mindig várat magára, akkor is megállja a helyét az üres duma hogy az első csók „bármikor“ megtörténhet?


Hát a sose látott amerikai nagybácsi milliárdos öröksége is bármikor nyakamba eshet-elvileg. Gyakorlatilag meg sose fog. Önáltatás ezzel hitegetni magam.


Az első csók kapcsán van értelme még az (ön)hitegetésnek?


2020. dec. 17. 12:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
Teszel is érte, vagy csak várod a csodát? Ha utóbbi, akkor hiába reménykedsz. :(
2020. dec. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

Nem értem, te arra vársz, hogy mikor lesz az első csók, vagy teszel is érte?

Ezt a szöveget én csak abban az esetben tartom érvényesnek, ha már két ember ismerkedik, közelebb kerül egymáshoz, na én is akkor szoktam mondani, hogy ajajj akkor itt már az első csók is megtörténhet.

Szóval, nem igazán értelek.

Egyedülálló vagy,ismerkedsz, vagy csak úgy várod az első csókot?

2020. dec. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%
Volt már nagy szerelemed, azt írod. Miert nem szóltál hozzá, ez fura
2020. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
34%
Senkinél nem állnak sorba a partnerek, max a filmsztároknál vagy a milliárdosoknál. Tenni kéne ezért, változtatni azon, ami nem tetszik és próbálkozni. Vagy ehelyett könnyebb itt siránkozni, csak mi értelme? Nekem 8, én élem az életem.
2020. dec. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%
az emberek 99%-nál nem áll sorba senki. ha te mégis úgy látod, hogy igen, az azért van mert ezt keresed tudat alatt, ezt veszed észre, így önigazolod magad. mostanra eljutottál arra a szintre hogy a külvilágot utálod a saját szerencsétlenségedért. azt kell belátnod hogy ez nem így van. nem mindenki másnak kell a te sikeredért dolgoznia, hanem neked.
2020. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, épp ésszel : bent ülve várod, hogy valaki megcsokoljon téged, csak úgy random? En ezt másképp nem tudom értelmezni, help!

Ennyi erővel azt is sokan kiírhatnák: mikor lesz már gyerekem csak úgy '

2020. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%

Legalább nem leszel beteg. Nincs herpeszed szifiliszed kankód hpv-d gombásodasod. Nagyon csúnya dolgokat tud egy nő művelni. Ha tehetném én is ott tartanék mint te. De már késő.

Hidd el neked a legjobb tesó!

2020. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Tenni kell érte.
2021. szept. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!