Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek van kiút minden...

Szerintetek van kiút minden helyzetből vagy ez is csak egy modern maszlag?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, és olyan szinten boldogtalan már hosszú évek óta, hogy nevetni is elfelejtettem. Mostanra annyira összetörtem lelkileg, hogy komolyan az öngyilkosságon gondolkozom, mint egyetlen lehetséges kiút. Az édesanyámmal élek, apám külföldön dolgozik, és nekem is van munkám, így egyelőre anyagi gondjaink nincsenek, viszont nincs senkim a szüleimen és a testvéremen kívül. Ez az én hibám, mert teljesen elzárkóztam, ha hozzám szólnak is megijedek, annyira elszoktam az emberektől. Nem kérek ironikus válaszokat, és tanácsokat sem, csak egy valami érdekel: ha összeszedném magam, képes lennék visszatalálni a szociális létbe?
2017. okt. 23. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Rossz kérdést tettél fel. Hajlandó vagy-e lépni bármit is, hogy megváltozzon a helyzeted?
2017. okt. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Elsőnél a pont. Egyébként igen, képes vagy bármikor emberek közé menni, szocializálódni, csak akarni kell.

Én tini koromban fordultam annyira magamba, hogy amikor egy osztálytársam hozzám szólt, összerezzentem és visszahúzódtam, mint valami állat. Szegény ösztönösen meghátrált, hogy nem akar bántani :D

Simán kijöttem később belőle, most már elvagyok szinte bárkivel. 27/N

2017. okt. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Most tőlünk kérdezed, hogy képes lennél-e megváltozni? Hát ezt nem tudhatja senki rajtad kívül.
2017. okt. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Ford, az autógyárosnak van egy idézete a hitről. Jó kutatást.
2017. okt. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Közhelyes, de igaz, hogy ez is fejben dől el. Ha nem érzed jól magad így, akkor változtass. Sikerélményekre van szükséged, de apró lépésekben haladj. Ne úgy kezdj, hogy rock sztárnak állsz, elsőre megteszi, ha megkérdezed a szomszédot, hogy hogy van.
2017. okt. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Így van, ez egy modern maszlag. Manapság már biznisz a pozitív gondolkodás, és azt sulykolják az emberek fejébe, hogy ne segítsenek az összetört, maguk alatt lévő társaikon, mert hogy ők engergiavámpírok, meg csak akkor ér valamit az ember, ha boldog, illetve annak látszatát kelti. Komolyan mondom, okádnom kell ettől a társadalomtól, az idiotizmus és a taplóizmus nemhogy csitulna, sőt, iszonyatos sebességgel burjánzik. De ennek ellenére azt mondom, hogy ne add fel, mert vagyunk páran a te cipődben.


22/F

2017. okt. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%

Nem lenne egyszerűbb leírni, hogy "párkapcsolatra vágyom"?

Igazad van, az túl egyszerű lenne...:D

2017. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!