Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják azt, hogy a nők...

Miért mondják azt, hogy a nők a sminkkel becsapják a férfiakat?

Figyelt kérdés

Az átlag natúr smink pl nem változtat sokat az arcon.

A nagy műszempilla, meg a nagyon feltűnő kontúrokon látszik, hogy nem igazi. Ahogy senkinek nem lila meg citromsárga, meg csillámos a szemhéja ala natúr. A legtöbb sminken látszik, hogy az smink, vagy ha nem látszik, hogy smink, akkor annyira nem változtat sokat.


Akkor miért becsapás?


2020. dec. 17. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Mert annyira hülyék.


En amikor esküvön voltam onnan keszült egy foto a neten ezt latta egy xy netismerös talalkoztunk erre azt mondta nem is olyan vagyok mint a képen.es csalodott.


Bakker vegyek fel máskor tüll szoknyàt randira, meg süssem kontyba a hajam es tegyek fel esküvöi sminket, vagy mi?



Ilyen szinten nincs képi làtàsuk a pasiknak. Vagy en nem tudom ehhez mi kellene.

Ezért.

2020. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
*Vendég voltam esküvön, friss foto volt
2020. dec. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Mert egyszer láttak egy Facebook videót amiben egy elég csúnyácska bőrhibás lány hosszú smikelés után úgy nézett ki mint akit kicseréltek, szóval nyilván minden smink ilyen és alatta csúnya a nő. Csak az nem jut el egyesek agyáig hogy senki nem fog minden reggel két óráig sminkelgetni.
2020. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez az. Én sem értem. A legtöbb pasinak tetszik is a szolid smink. Akinek sem, az így járt. Ennyi erővel az is becsapás, ha ők megborotválkoznak.
2020. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

A nők mindig hazudnak.

Alig van olyan nő amelyik nem alkalmazna többféle trükköt is, hogy átverje a pasikat az ú.n. optikai trükkökkel.

A műmelltől a melltartó kitömésig, a műszempillától a magas sarkú cipőig, stb...stb...


Sajnos csak a lány 10 %-a gyúr arra, hogy agya is legyen.

2020. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

5: ha a férfiak olyan hülyék, hogy a nyilvánvalóan műanyag hatméteres műszempilla és a magas sarkú cipő (?) átveri őket, akkor nem tudom egyiket se sajnálni. De nem vagyok ilyen lesújtó véleménnyel a férfiakról.

Az emberek szeretnének jobban kinézni. Férfiak és nők is. Mekkora nagy hazugság. A normál ember fel tudja dolgozni, hogy a szép emberek se 10/10-ek a nap minden pillanatában.

2020. dec. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert sminkkkel szebbek. Nagyon nagy változást tudnak sminkkel csinálni! A smink hazugság
2020. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!