Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az olyan embernek, aki utálja...

Az olyan embernek, aki utálja a macskákat, milyen más tulajdonságai vannak még ezen kívül?

Figyelt kérdés
Ismeretségi körből vett példák alapján.

2020. dec. 17. 22:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
51%
Attól még nem rossz ember lehet, ha csak macskát utálja... Van aki nem bírja...
2020. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
41%
Tudod van az a mondás: Aki a macskát nem szereti, jó ember nem lehet.
2020. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%
van aki csak szimplan nem szereti a macskakat, es van aki minden alkalommal hangot ad annak hogy menniyre gyuloli ezeket az allatokat es undorodik toluk. a. masodik kategoriat en nem csipem, mert egyreszt nem kerdeztem, masreszt pedig bunkosag ezt mondani egy macskasnak
2020. dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
30%

Pl. őszinte, családcentrikus, jó humorú, szorgalmas, kiáll magáért, stb.

Kb. ezeket szokták mondani rám. Régen semmi bajom nem volt a macskákkal, addig, amíg hozzánk nem költözött egy. ILletve kettő, de aztán az egyiket visszaadtuk, mert egyszerűen élhetetlen volt a lakás velük. Amelyik meg megmaradt, az szerintem konkrétan pszichopata. Pár hónappal a hozzánk kerülése után kezdtem el gyűlölni a macskákat. Valószínűleg már így is maradok.

Akit ismertem extrém macskab-zit, az sótlan, humortalan, tudálékos, sunyi, alattomos és gonosz némber volt, mai napig gyűlölöm. Nem a macskái, hanem a tulajdonságai miatt. Sok rendes embernek tett nagyon csúnyán keresztbe.

2020. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
51%
Beteg a lelke annak, aki gyűlöli azokat az állatkákat, sőt bármilyen állatkát.
2020. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
49%
#6 itt macskáról van szó, nem jelenti azt hogy más állatokat is gyűlöli xD
2020. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
33%

Így van #7! A kutyákat pl. kifejezetten imádom. Meg szinte minden mást is. A macskákat nem. (#5)

A kérdező ismeretségi körből kért példát, én azt írtam. Úgy látszik nem elég közeli az ismeretségem magammal. Szándékosan a jobb tulajdonságokat emeltem ki, mivel tisztában voltam vele, hogy mire megy ki az egész kérdés. Észreveszem ám a sunyiságot, jó orrom van hozzá. Ezért nemcsak én nem szeretem a macskákat, ők sem szeretnek engem, mert nem tudnak befolyásolni.

2020. dec. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
66%

Jaja, aki gyűlöl valamilyen állatot, amit te szeretsz, annak csak beteg lehet a lelke... Jesszusom, mennyi idióta van itt.

Nem szeretem a macskákat, viszont ismerek őket, aki konkrétan macskafóbiás, vagy valami ilyesmi. De nem gyűlöli őket ő sem, jobb szó rá az, hogy utálja őket és fél tőlük.

A kígyókkal kapcsolatban viszont ki merem mondani, hogy gyűlölöm őket. És nem érzem magam beteg lelkűnek, de hát ki tudja...

Semmiféle korreláció nincs a macskagyűlölet és egyéb tulajdonságok között.

2020. dec. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%

Én se szeretem a macskákat, mert olyan ellenségesek. Nagyon kevés kivétel van, őket viszont igen. Legutóbb egy nagy anyacica jött hozzám, és ételt kért. Mondtam neki, hogy nincs, várjon meg, amíg bemegyek a boltba. Megvárt, vettem neki kaját. Na ő cuki volt :)


A macskát nem szerető emberek közös jellemzői: van 1 fejük, lélegeznek, szoktak enni, inni, pisilni.

2020. dec. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
19%
Nem hallottam még olyat hogy valaki ne szeretné ezeket a csodálatos állatokat.
2020. dec. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!