Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki volt az eddigi legérdekeseb...

Ki volt az eddigi legérdekesebb ember akivel találkoztatok/ismertetek?Miért volt érdekes?

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Az egyik exem. Összetett személyisége volt, nem olyan sablonos és önző, mint az emberek 90%-nak. Mindenről lehetett vele beszélgetni mélyen és komolyan, tájékozott volt és még vicces is.
2020. dec. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
A darabolós gyilkos.
2020. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg édesapám vagy a bátyám.

Mind a kettejük érdeklődése nagyon széleskörű, szinte mindenről tudnak beszélni, képzettek, vannak céljaik, humoruk.. De mindenkiben akivel találkoztam eddig volt valami érdekes, ha nem is abban, amit mondtak, hát akkor abban, ami miatt nem tudtak olyat mondani, amiben lett volna.


Plusz egyik legjobb barátnőmnél beletelt két évbe, mire rájöttem, mi alapján működik a viselkedése, és megtanultam vele együtt létezni. Ő is egy érdekes személyiség.

2020. dec. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy régi munkatársam: kemény fej, meleg szív együttesen volt nála jelen. Mint egy erős pick up: sokoldalú, erős, teherbíró, de ha kellett, akkor tudott laza is lenni.
2020. dec. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
A legjobb barátom. Lehetséges, hogy csak elfogultság, de már hosszú ideje úgy tartom, nála érdekesebb emberrel már nem fogok találkozni.
2020. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!