Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt eddig a legérdekesebb/...

Mi volt eddig a legérdekesebb/furcsább álmod?

Figyelt kérdés
Éppen most keltem fel,azt álmodtam,hogy egy banánkenyeret átölelek,miközben a földön a sárba fekszem.Miközben egy kóbor kutya oda feküdt mellém.Szeretem az ilyen értelmetlen álmaim,kicsit megnyugtatóak.Nektek mi volt az az álom,ami a furcsasága miatt megmaradt?

2020. jún. 17. 21:32
 1/5 anonim válasza:
100%
Mikor egy sütőtökön kellett kotlanom, mint egy tyúkanyó és az antikrisztust akartam kikelteni. Mind ezt egy párt (direkt nem akarom leírni melyik) tagjai kényszerítettek arra, hogy szüljem meg, de már egy tökhöz vittek oda.. Aztán a tök belesüppedt a földbe és kilőtt belőle az antikrisztus, tipikus kecske-sátán alakban. Énekelt valamit és elrepült. Én meg ott maradtam a narancssárga pólósok között, akkor már tojtak rám.
2020. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Egyszer még óvodás koromban azt álmodtam, hogy indiánok laktak hátsó kertünkben, és valami rituálét tartottak, a sámán ott rázta magát egy sátorban, meg valamit főzött egy üstben, másnap mentem is hátra megnézni, de nem volt ott semmi ☹

A másik meg, hogy betörtek hozzánk, én kimásztam az ablakon és beültem egy kenuba, az felszállt a levegőbe, elkezdtem evezni és elrepültem egy kiba kenuval

A legérdekesebb talán az volt, hogy egyszer álmomban el akart rabolni egy férfi, de nem sikerült neki, aztán elköltöztünk, kimentem az utcára játszani és ott volt egy ugyanolyan férfi

2020. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 ez érdekes, mert ilyen álmom nekem is volt már parszor...
2020. jún. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Múlt héten volt egy nagyon furcsa álmom. Egy boltban voltunk, ahol egy nagy üvegfal mögött hatalmas, 6-8 m magas tatuk voltak, és gusztustalan szőrcsomók lógtak róluk. Mellettük vettem egy adag nyers húst, ami tele volt bogarakkal, és nyersen, bogarasan ettem meg. Aztán továbbmentünk, és a bolt egyik sarkában kék fény égett, ott alig kaptam levegőt. Végül pedig egy olyan része is volt a boltnak, ahol élő horgászhalakat árultak fogyasztási célra, és kiderült, hogy a fogyasztásra való élő horgászhalak sokkal olcsóbbak az akvarisztikai célra valóknál. Nagyon akartam venni egyet, de sajnos nem vettünk. A pénztárnál pedig még gúnyolódtak is velem valami miatt.
2020. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem az volt a legfurcsább álmom, amikor biciklivel mentem egy hegyen, majd a csomagjaimat felraktam egy vonat tetejére, és zöld csirkék üldöztek, és a vonat a semmiből elütött
2020. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!