Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a dolog amin nem tudsz...

Mi az a dolog amin nem tudsz soha túl lenni?

Figyelt kérdés

Bármi ami úgy érzed életed végéig kísérni fog és soha nem tudod elfogadni. Lehet ez bármi akár egy szakítás, valaki elvesztése, betegség kudarc a munkádban vagy valaki olyat mondott amit örökre megjegyzel és soha nem tudod elfelejteni.


Ha van ilyen dolog mi az és, hogy próbálod mégis elviselhetőbbé tenni, hogy ne érezd a fájdalmat minden nap..



2020. dec. 19. 12:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Azon, hogy nem addig tanultam míg az állam fizette.


Bár bepótoltam, szóval már ez se fájó pont

2020. dec. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem semmi, inkább csak nehézségi fokok vannak.
2020. dec. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Hogy 30 évig lihegtem az apám után, mint egy pincsikutya, és sohasem szeretett engem. De hát van ez így, nem kényszeríthetjük ki senkitől, hogy szeressen. Elengedtem, már nem beszélünk egymással. Mégis fáj.
2020. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Az az egy fiú gimnáziumból akivel soha nem volt köztünk semmi barátságon kívül(bár én mindennél jobban akartam) Lehet idiótának hangzik, de azóta volt párom is, és tényleg szerettem, de időről-időre eszembe jut, és ilyenkor nagyon mélyen érint. Annyira szeretném tudni hogy hova sodorta az élet, de félek hogy nagyon felkavarna. Úgy érzem hogy ahogy telik az idő, az érzéseim iránta megfakulnak, de nem tűnnek el teljesen..
2020. dec. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Talán az, hogy sokmindent abbahagytam, pedig volt hozzá tehetségem, és szerettem is csinalni (Ne kérdezd mért hagytam abba...)
2020. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
28%
Az Ági, a Mónika és a Barbi ☺
2020. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Halállal kapcsolatos dolgok.
2020. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogy bizalmat adtam olyanoknak akiknek nem kellett volna.

De már késő mert kihasználtak. Én pedig naiv voltam és hiszékeny.

2020. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy életem nagy szerelmének nem voltam elég jó.
2020. dec. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szétforgácsoltam magam. Sajnos (?) sok mindenhez értettem, sok mindenhez volt tehetségem. Ezért sok mindenbe belekaptam, aztán amikor láttam, hogy ebben (is) jó vagyok, tovább nem érdekelt a dolog, más kihívás után néztem.

Élveztem és élvezem ezt a fajta szabadságot, de életem alkonyán valahol mégis bánt, hogy igazán nagyot és maradandót semmiben sem alkottam.

2020. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!