Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez milyen dolog má? Ha egy...

Ez milyen dolog má? Ha egy Youtube reklámban elérkezik az idő, hogy skippelheted, és továbbkattintasz, akkor nézheted a tartalmadat, de ha végignézed a reklámot, akkor berak még egyet, amit nem tudsz rögtön skippelni.

Figyelt kérdés
Tehát mivel olyan jó fej voltál, hogy végignézet, pedig nem lett volna kötelező, megbüntet azzal, hogy betol neked még egyet, amit nem skippelhetsz azonnal. Ez micsoda morál? És hogyhogy nem teszi ezt szóvá senki. Egyáltalán nem etikátlan üzleti viselkedés és diszkrimináció ez, vagy akármi?

2020. okt. 25. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Blokkoló, és nincs reklám. Se rövid, se hosszú.
2020. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Telepítsd a böngésződhöz az uBlock Origin kiegészítőt és volt reklám-nincs reklám.
2020. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem így működik, vagy engedi átugrani vagy nem, van hogy több nem átugorható, vagy több átugorható reklám is van az elején. Ezen ugyan nem segít, de amikor videó közben van több reklám azt ki tudod játszani azzal, hogy a videó végére tekersz, aztán újra elindítod(ilyenkor az összes köztes reklám eltűnik).

#1 mobilon problémás, böngészőhöz nem nagyon tudsz plugint telepíteni csak külön böngészőt használni, a reklámblokkolós böngészőkben meg általában van saját reklámjuk. Elég ironikus.

2020. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 P.O.C. ***** válasza:
100%
uBlock Origin. Ennyi. Jó lehet köpködni, hogy de hát nekik abból van bevételük. És én a reklámmal fizetek érte. Bla, bla De szivassák az anyjukat már. Még az elején nem volt gond, volt egy reklám amit skip -elhettél, ha meg érdekelt végezted, de most a képedbe tolják ha kell ha nem. Ha reklámot akarok nézni majd bekapcsolom a kereskedelmi TV -t. Nézzen reklámot akinek két anyja van, az élet túl rövid ehhez.
2020. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kis mázlista.

Nekem olyanok vannak, hogy egymás után 2, és egyiket se lehet átugrani. :)

2020. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Adblock nélkül netezni mazochizmus, youtube-ot nézni pedig különösen.
2020. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írják

asztali gépen - ublock origin

androidos telcsin meg brave böngésző - vagy youtube vanced


Én már nem emlékszem arra hogy milyen volt mikor reklámok voltak 😃

2020. okt. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ipad-ra milyen blokkoló van?
2020. okt. 26. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!