Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lesz vajon újra tömegbe...

Milyen lesz vajon újra tömegben lenni?

Figyelt kérdés

Újabban a YouTube-on nézegettem bulis, fesztiválos videókat és tudattalanul is elfog a belső feszültség ahogy nézem a tömeget maszk nélkül.

Pedig nem vagyok az az aggódós fajta, pánikolni sem szoktam meg semmi, de egyszerűen olyan érzés, mintha meztelenül lenne mindenki.

És ez én vagyok, aki nem pánik beteg, hanem egy racionális, - a menyasszonya szerint - érzéketlen ember. Bele se tudok gondolni, hogy akik pánikra hajlamosabbak azok mit érezhetnek.


Még szeptember közepén, amikor először mentek 1000 fölé a napi esetszámok voltunk bulizni a Fröccsteraszon ahol kb. 2-300 ember volt még rajtunk kívül. Marha rossz ötlet volt, tudom, de szerencsére semmi baja nem lett senkinek (a családban sem). Az első órában marha rossz érzés volt, feszélyezve éreztem magam, aztán miután kicsit hatott az alkohol és ellazultunk, utána már baromira nem zavart. De másnap fogtam a fejem, hogy borzalmasan felelőtlenek voltunk.


Szerintetek mennyi idő kell majd a járvány után, hogy az emberek újra bizalommal tudjanak tömegbe menni?



2020. dec. 22. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem már most nem zavarna a tömeg, semennyire nem rendült meg a bizalmam. Alig várom, hogy feloldják a korlátozásokat.
2020. dec. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Egy futóverseny, május elseje, F1 nézés a Hungaroringen, fagylalt evés nyáron, katonai edzés, zöldségek ültetése a kertben, éjszakai foci sokkal nagyobb buli és ott kevesebb a kacsaszemű lovat fordítva megülő ember.
2020. dec. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

Semennyi. Amint feloldják a korlátozást, az összes maszk megy a kukába vagy a fiókba.


Ezelőtt is voltak vírusok, nem is akármilyenek. Nem azt mondom, hogy a covid19 nem veszélyesebb náluk, de a mi társadalmunk nem úgy működik, mint amelyik szolidaritásból hordaná továbbra is a maszkot. Azt a társadalmat Japánban keresd.

2020. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!