Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért elfogadott a fitt/sovány...

Miért elfogadott a fitt/sovány/sportos embereknek beszólogatni, de a kövéreknek meg nem?

Figyelt kérdés

Állandóan megkapom rokonoktól, hogy "de sovány vagyok, fogytam stb" hülyeséget. Finoman szólva nagyon elhízott, egészségtelenül élő emberektől.


Mi lenne vajon a rekació, ha a kövéreknek beszólna egyből mindenki, hogy " ne egyél már annyi te d..d...nó " stb?



2020. dec. 22. 14:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%
Mindenki azt kapja általánosságban, amit megenged. Miért engeded ezeknek a “kedves” rokonaidnak, hogy baszogassanak ezzel? Egy jó válasz a kérdésükre és máskor hidd el, hogy még célozgatni sem fognak a testedre.
2020. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Elsöre: biztos nem az elhizottság az egészséges! Ha rgeszséges vagy akkor az egyfajta irigységet is kiválthat, de nem rosszindulatut.A masik hogy az irigység az elismerés legöszintébb formája! Ezt bóknak kell elfogadni. Ezt igy látatlanba hogy nem lattunk. Egy idő mulva kővetőid lesznek, vagy ha túl irigy akkor lekopik..
2020. dec. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ezeknek a megjegyzéseknek a valódi jelentése: "a fenébe, de jól nézel ki, jobban mint én. Légyszíves hízzál már, te se nézz ki jól"
2020. dec. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Valahogy így..
2020. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Magyarországon az a "normális", hogy az emberek elhízottak, igénytelenek, és sokszor nem hogy szégyellik, de még poénkodnak is ezzel.

ha pedig te vékony vagy, kilógsz a sorból.


vékony szálkásan izmos férfi vagyok, és mikor mondtam egy durván elhízott ismerősömnek, h növelni szeretném a fehérjebevitelt, h izmosabb legyek, azt mondta, h az nem természetes ha vki izmos :D

bezzeg a 40 kg súlyfelesleg az az.


vagy most láttam, h a neten egy diplomás dohányos 168/73 kgs 40-es nő poénkodott azon nem fog edzeni, mert akkor látja h poros a lakás, meg nicns ereje normálisan enni, mert a családja mindig zabálna.


na, Mo. ezen a szinten van az emberek többsége, aztán 45 évesen nem értik, miért néznek csoffadtul és miért cukorbetegek.

2021. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!