Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érzékeny az ilyen...

Más is érzékeny az ilyen jellegű helyzetekre? (önfeledt vagy, és valaki meglát)

Figyelt kérdés

Én ettől totálisan kitudok készülni. Alapból zárkózott vagyok, így ritka mikor direkt mutatom ki az érzéseimet. Kimondottan van egy-két olyan személy, akinél még akkor is kivagyok, ha egy gondolatomat kikell nyilvánítanom, mert egyszerűen irritál. Nehéz időszakon megyek keresztül, az érzéseim ellen küzdök, elrejtem és magamba zárom. Régen rajzoltam már erre is nehéz rávennem magam, napló írás is segítene, de az is nehezemre esik. Ma rávettem magam, hogy kiírom

magamból legmélyebb gondolataimat, emellett rajzoltam és a kedvenc zenéimet hallgattam. A legmélyebb gondolataim bugyrában voltam, mikor az illető megszólalt mögöttem és elhívott segíteni. Abban a pillanatban egy hőhullam futott át rajtam, és azt hittem kiugrik a szivem. Rámjött a sírógörcs, vagy 10 percig nem tudtam abbahagyni a remegést és meg sem tudtam már fogni a tollat. Elsem tudom képzelni, hogy legközelebb is alkalmazzam ezt a terápiát, pedig nagyon jól esett. Mielőtt kérdeznétek, igen előtte figyelmeztettem, hogy senki SENKI NE JÖJJÖN BE, NE ZAVARJANAK AMÍG KI NEM MEGYEK MAGAMTÓL. Elképesztően frusztrál.

Veletek is történt már hasonló, hogyan?



2020. dec. 22. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Mi a baj?Miért nehéz ez az időszak,ha szabad megkérdeznem?Hány éves vagy egyébként?
2020. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat attol mert epp naplot irok es bejonnek a szobamba meg nem kapok 10 perces sirogocsot meg panikrohamot. Meg akkor sem ha szex kozben kapnak rajta. Szerintem inkabb pszichologus kene neked terapiakent, semmint kiirogatas magadbol.
2020. dec. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én igen, az olyan intim.
2020. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem ennyire. Te már erősen túl vagy telítődve.
2020. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!