Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok a "fiú megy,...

Mit gondoltok a "fiú megy, barátnő marad" féle helyzetekről?

Figyelt kérdés
Ha az a fiú, akibe az egyik legjobb barátnőm szerelmes, de mégis rám nyomul természetes hogy elhajtom. De mi van akkor, ha mindketten egy fiúba zúgtunk bele, és annak a fiúnak valamelyikünk viszont tetszik. Ilyenkor rossz barát az, aki összejön a sráccal?

2016. ápr. 14. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha igazán barátnők vagytok, ezt is megtudjátok beszélni egymás között, ez intelligencia kérdése. Kiderül, hogy hogyan álltok hozzá, toleránsak lennétek-e egymással.

Én sokáig mutogattam a barátnőmnek egy srác fotóját, akibe szerelmes voltam, volt is valami rövid ideig köztünk. Láttam, hogy a barátnőmnek bejön, de én őszintén megmondtam neki, hogy nem esne jól ha együtt látnám vele, vagy ha így alakul, nem akarok tudni róla. Neki viszont többet jelent a barátságunk, elvégre nem lehet eltitkolni egy idő után. Nem is akart ráhajtani, tudta, hogy abban a helyzetben nekem szarul esett volna, amikor szenvedtem a srác miatt. Ha tudjátok konkrétan, hogy ki a szerencsés kiválasztott, szerintem jobb ha már az elején megbeszélitek, hogy mi legyen és mi várható. A barátság többet ér.

2016. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy nem vagyok felelős más érzéseiért.


Így nem tehetek róla, hogy a barátnőm beleszeret a fiúba, akinek a szíve engem választott. Tehát nincs okom rá, hogy ne jöjjek össze a fiúval. Ez a barátnőnek fájhat, de emiatt véget vet a barátságnak, akkor az annyit is ért.

2016. ápr. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!