Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hasonlíthat két ember...

Hogy hasonlíthat két ember ennyire egymásra? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van két ismerősöm akik nagyon durván hasonlítanak egymásra. Mind a kettő elhúzott nyávogós hangon beszél és a mozdulataik is egyformák.Picit olyan furcsa a viselkedésük. Nem elég hogy viselkedésre egyformák de még testalkatra is. Mind a kettő vékony magas. Hogy hasonlíthat ennyire két ember egymásra?

2020. dec. 24. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Ugyanaz volt a postás mindkettőjük lakhelyén.
2020. dec. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az hogy vékonyak és magasak az elég általános dolog. Elég sokan vannak így.


Az hogy a beszédstílusuk, szóhasználatuk, kézmozdalataik hasonlítanak ez annak tudható be, hogy 2 ember ha jóban van akkor akaratlanul is képesek átvenni bizonyos dolgokat egymástól.


A picit olyan furcsa alatt mit értesz? Egyébként szerintem melegek és egy párt alkotnak. Nem bántásból írom ezt, én is az vagyok.

2020. dec. 25. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ez félig megalapozott, félig meg felszínes sztereotípia amit az ember magában kialakít.


Ezt azért mondom, mert anno minden gyermekkori barátomtól azt hitték, hogy testvérek vagyunk, de volt egy barátnőm, akivel egyforma volt a magasságunk és hasonló volt a testalkatunk, de ennyi. Arcra nagyon különbözőek voltunk, neki nagy bociszemei, pisze orra, hosszúkás arca volt, nekem meg kis szemem, kerek arcom es egyenes orrom van. Stílusra is én nőiesebb voltam ő meg vadócabb, fiúsabb én szőke, ő fekete. Na de ez hogy kapcsolódik ide? Mikor beléptünk egy helyre két srác olyan lelkesen köszönt ránk mint amit még sose tapasztaltam és utána kérdezte a recepciós, hogy tesók vagyunk? Mondtuk, hogy nem, erre hallottuk, hogy két srác kint mondja "Azt hittem ikrek" pedig hát a leírásból érezni lehet, hogy közel se úgy nézünk ki...


Ha régi barátok, akkor a viselkedésük, gesztusaik, szóhasználat természetesen hasonló lesz, a többi véletlen.

2020. dec. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem ismerik egymást
2020. dec. 25. 07:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Van, hogy ket teljesen egyforma auto parkol egymas melle, es nem ikrek. Veletlen.
2020. dec. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!