Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Történt már ilyen veletek,...

Történt már ilyen veletek, hogy szembe jött valaki azt nem ment arrébb?

Figyelt kérdés
Velem 2x forfult elő eddig, hogy békésen megyek az utcán majd szembe jön velem egy telefonozó csajszi és én nagyon nem szeretek kerülgetni. Ezért direkt egy helyben mentem, azt hittem hogy arrébb megy de éppp hogy nekem jött mivel csak a telóját bámulta azt még ő nézett rám hogy mit képzelek...:D. Másik meg ma volt, hogy szintén megyek az utcán és látom hogy jön pont velem szembe egy nő aki megint csak telózik, de néha felnéz. Én direkt nem megyek arrébb ilyenkor mert ne nekem kelljen mindig kerülgetni és annyi hely van pedig. Hát ez is majdnem nekem jött és ez is úgy nézett, de a telóját ugyanúgy nyomkodta. Ilyenkor én is már rájuk nézek csúnya haláltekintettel, hogy ennyire nehéz lenne arrébb menni? De ez sokszor úgy van, hogy én ugye megyek az utca bal oldalán mondjuk amikor jön a csaj, az pedig egy ideig a másik oldalon majd átjön ahol én vagyok...Veletek fordult már elő ez a jelenség? Néha annyira idegesít, főleg mikor 4-en jönnek egymás mellett egy szűkös utcán és hiába megyek észrevehetően középen, egyik se megy arrébb, persze mikor épp, hogy megérintem hogy menjem már arébb akkor meg ő van megsértődve...Már nem tudom melyik oldalt menjek az utcán, hogy ezeket kikerüljem, mert lehet nektek semmiség de engem ez is felbosszant. Párszor már káromkodtam vissza pár embernek akik nagyon közel jöttek hozzám és még engem kértek, hogy menjek arrébb, mikor az utcában volt egy csomó hely...Pedig vékony lány vagyok vagy csak az emberek ilyen szemetek?

2020. dec. 22. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Ilyenkor megallok előtte. Fellokni csak nem fog. És egy álló embert remélhetőleg kikerul. Ilyenkor azért általában észbe kapnak. De én se megyek le a járdárol, mikor olyan széles, hogy 4 ember is elferne, de ő úgy jön, hogy én nem férek el mellette.
2020. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy én a jobb szélén közlekedek, nem a balon.
2020. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

Hiszti hiszti hiszti.

Te eszreveszed őt, ő viszont nem teged. Kinek a feladata lenne akkor kikerulni? Neeem, bele menni a masikba egyszerubb, aztan gyakorin sirni, hogy “en nem kerulok ki senkit, keruljon ki mindenki engem”. Ez a “mas szemeben a szalkat is meglatod, a sajatodban meg nem a gerendát” tipikus esete.

2020. dec. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Vak embert sem kerülsz ki?
2020. dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4.te jó ég..nyilván őket igen!

itt most olyanokról beszélek akiket írtam..furcsa főleg a telefonozó csajok,.

2020. dec. 22. 21:33
 6/15 A kérdező kommentje:
amúgy korábban mindig én kerültem másokat, direkt figyletem ezekere. de manapság már miért egy telefonozó csajszinak ne kellene figyelnie?
2020. dec. 22. 21:35
 7/15 anonim ***** válasza:
39%

Hu de jo ötlet!:)

En is unom hogy mindenki miatt en huzodozom le a sárba.

Kiprobalom en is

2020. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hatvanadik évembe járok. Velem már nem 2x fordult elő ilyen. Ha van hely fél lépés jobbra vagy balra és elmegyünk egymás mellett. Mielőtt betojinak gondolnál: Igaz hogy csak közép szinten,de pár évig súlyemelő és kötöttfogású birkózó is voltam, középiskolában első pár helyezett atléta.
2020. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Pedig hidd el, jobb ha kikerülöd a mobilzombikat, mert úgysem tudod őket megnevelni, és legalább sok beszólogatástól kíméled meg magad így. Nem kell mártírkodni, hogy "márpedigéncsakazértse" meg ilyenek, felesleges.
2020. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Én srác vagyok, de én se térek ki mindig. Hölgyeknek alap, időseknek, családosaknak, vagy bármilyen hátrányban szenvedőknek még akár sárosabb talajra is lelépek. Általában megköszönik.


Ha csávók jönnek velem szembe, nem szoktam kitérni. Ha ők is picit félrehúzódnak, akkor én is. Ha udvariasak, mindig megköszönöm. Ha jóval nagyobb nálam az illető, akkor meg marad a csicskulás. Nyílván viccelek, többségük tapasztalatom alapján nagyon udvarias és kölcsönösen kitérünk.

2020. dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!