Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tud az ember ebben az...

Hogy tud az ember ebben az istenverte, káoszos világban nyugodt és higgadt lenni? Ez a Covid-qrva is ki tudja meddig tart, meg a korlátozások, most arról olvastam, hogy mutálódik a vírus Angliában....

Figyelt kérdés

2020. dec. 22. 01:02
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Hogy a róka baxxa meg !!!!
2020. dec. 22. 01:04
 2/41 anonim ***** válasza:
74%

No és most mivan? Ha szetidegeskeded magad attól talán jobb lesz valami?

Nyugodjál meg fogadd el, hogy ez van majd lesz jobb is.

Én nem latok itt semmilyen káoszt az max a fejedben létezik.

2020. dec. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Leszarják. Személy szerint ha meghalok, akkor már úgyis mindegy.🙃
2020. dec. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
2: Figyu... Olvass híreket... De elég ha csak körbenézel mi megy a világon....
2020. dec. 22. 01:07
 5/41 anonim ***** válasza:
61%

Ha most ezzel foglalkozol jobb lesz?

Én is sokat foglalkoztam,gondolkoztam és görcsöltem rajta de semmit sem tudok vele kezdeni,inkább megpróbálom magamat le foglalni azzal amit szeretek.

Sajnos már régebb óta kreálják a harmadik világháborút ami már több éve folyik,itt a nagy emberek a kis emberek életével játszanak és ők csak nevetnek rajtunk.

Nagyon el kényelmesedett a vil bizonyos százaléka ezért most kell kreálni valamit.

2020. dec. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
2: Ne tégy úgy mintha nem lenne káosz a világon/ nem lett volna. Valakik röhögnek a markukba... De remélem megkeserülik...
2020. dec. 22. 01:10
 7/41 anonim ***** válasza:
Világ
2020. dec. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Addig szórakoznak az emberekkel, hogy egyszer tényleg elegük lesz és fellázadnak. Mit akarnak ezek, polgárháborút ?
2020. dec. 22. 01:12
 9/41 A kérdező kommentje:
Mi az istennyilát akarnak ??!??!?!?!
2020. dec. 22. 01:14
 10/41 anonim ***** válasza:
49%
Oké. Figyelj! Ez egy vírus. Nem gondolkodik, és nem írányitsák. Egyébként sem ez az egyetlen betegség. Aki nagyon beteg mert valami rosszul működik benne az mit csinál? Semmit! A kórházak bezárták. Ez nem is baj. A járvány előtt az egyik ismerősöm kórházba ment és az egyik "kórházi vírus" megfertőzte és megőlte. Csak mert nem fertőtlenítettek.
2020. dec. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!