Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Így karácsonykor, szerintetek...

Így karácsonykor, szerintetek is inkább szégyen az emberiség pályafutása, mint sikertörténet?

Figyelt kérdés
Végletes álláspontok is vannak, természetesen azért van egy realista nézőpontja is ennek. De mindezzel együtt két dolog látszik: fejlődünk bizonyos tudományokban, ezzel együtt nyilvánvalóan teljesen kontroll nélkül élünk, fogyasztunk, pusztítunk és ez alól kevés a kivétel. Kivétel talán az, aki nagyon szegény és azt se tudja mit tesz, esetleg azok a kevés jómódúak, akik lemondanak a nyugati világ általánossá vált luxusairól (mindenkinek autó, ruhavásárlás mint hétvégi hobbi, repülős utazgatás, rengeteg olyan élelmiszer fogyasztása, ami egészségtelen és környezetszennyező is, így tovább). Tehát párhuzamosan zajlik egy nyilvánvaló fejlődés és egy nyilvánvaló elképesztő rombolás is, hogy egy konkrét példát mondjak, most nyert a norvég állam a környezetvédők ellen pert, hogy az Északi-sark környékét még jobban feltárják olajat keresve, hogy azt egyre többen töltsék bele az autóikba (az E-autók még sehol sincsenek, min.20-30 év, mire tömegesen megjelennek, de annyi idő nincs).

2020. dec. 25. 12:43
1 2
 11/11 GallitsGáborCsaba ***** válasza:
51%
Szerintem ez,mármint az emberiség eddigi története még nem érte el sem a végét,sem a közepét legalábbis ezt remélem és én úgy érzem,hogy lehet még az én életem folyamán elindul a sorban harmadik világháború,amiben szerintem Szép Hazánk Magyarország biztosan belekerül és jelzem most 33 éves vagyok és remélem sokáig élhetek majd ;-) :-)
2020. dec. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!