Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kb. 2 hete levelezek egy...

Kb. 2 hete levelezek egy orosz nővel, aki egy magyar társkeresőn írt nekem először (a Lovebox-on), megadva a gmail címét. Kinek volt már pozitív élménye hasonló szituban? Azért kérdezem, mert eddig csak átverésekről olvastam.

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 19:03
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Es esetleg videohivason keresztul beszeltetek mar? Csak mert egyebkent nem biztos, hogy orosz no, lehet akar egy 70 eves magyar bacsika is.
2020. okt. 8. 19:35
 2/29 anonim válasza:
Nekem nagyon kamu szagúnak hangzik.
2020. okt. 8. 19:37
 3/29 anonim válasza:

Szia!


Milyen nyelven beszéltek?

Ha magyarul, akkor mennyire beszéli jól a magyart?

Ha pedig oroszul, akkor mennyire beszéli jól az oroszt?

Beszéltetek már videóhíváson is?


Mindenesetre amíg csak beszéltek, addig nincs semmi gond, de semmiképp ne küldd el neki semmilyen személyes adatodat, és ne utalj pénzt neki!

2020. okt. 8. 19:46
 4/29 anonim válasza:
Ennek az lesz a vége, hogy nagyon szeretne meglátogatni, de épp elvesztette a bankkártyáját, stb., stb.
2020. okt. 8. 20:04
 5/29 A kérdező kommentje:
Sajnos már nekem is volt negatív élményem egy másik "orosz nővel", ahol véletlenül kibújt a szög a zsákból, mert hibázott. Sajnos fogalmam sincs, hogy egyáltalán van-e valamekkora realitása, valószínűsége annak, hogy mégsem kamu. Látszólag minden jól alakul, nem rámenős, türelmes, aranyos..., jókat chatelünk, és már vagy 20 képet küldött magáról. (Selfit, fényképezőset vegyesen.) Szóval sikertörténetre halászok.
2020. okt. 8. 21:27
 6/29 anonim válasza:
Kepet barhonnan le lehet tolteni. A helyedben addig nem elnem bele magam, amig minimum egy videohivas nem volt. Itt gyakorin is volt nem reg egy kerdes, amikor apuka csajozott a felnott fia kepeivel a tarskereson :D
2020. okt. 8. 21:31
 7/29 anonim válasza:
Jaj neee!!!!
2020. okt. 8. 21:35
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem még vele Skype-on, de írta, hogy majd fogunk. Szerintem mindenben lehet csalni, de ezt nem is ragozom tovább. Olyan valakit keresek, akinek már sikerült így valódi orosz női társra lelni.
2020. okt. 8. 21:36
 9/29 anonim válasza:
Le leszel te véve anyagilag, 90%.
2020. okt. 8. 21:41
 10/29 anonim válasza:
#9. Igazad van!
2020. okt. 8. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!