Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktornak alig van...

Orbán Viktornak alig van megtakarítása, és közben gazdasági jólétről meg a magyarok felemelkedéséről, sikertörténetéről beszél, ez mennyire hiteles így?

Figyelt kérdés
2020. febr. 15. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy alig van? Csak az anyja nevén van két billio.
2020. febr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki a párnájába varrja a pénzt, van aki feléli. Ingatlant vesz, nyaral, szórakozik.
2020. febr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Saját nevén nincsenek vállalkozásai.
2020. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Orbánnak nincs semmije. A templom egere Orbánhoz képest olyan gazdag, mint Mészáros Lőrinc egy átlag emberhez viszonyítva. Csórinak csak tartozása van, persze pl a kétfarkú kutyapárt is küldött neki pár tízezer forintot, hogy segítsen rajta. Ő is hiába beszél a gazdaság fejlődéséről, meg hogy mennyire jó lét van, még a megtakarításait is felélte már. Legalábbis papíron. Találtam egy olyat, hogy Orbán valami 200 valahány ezret kapott havonta fizut. De ő mondta, hogy az utazásait is ő fizeti, meg minden. Azért engem is megtaníthatna erre, hogy 200ezerből magánrepülőkkel utazgatni, étteremben enni, házat fenntartani meg minden, meg van ugye mikor még milliós megtakarítása is van ebből. Oké, hogy van a nyakán hitel is, de akkor is ha másnem nullába kijön.

(Mégegyszer mondom, hogy ez ugye papíron)

2020. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hazudik enyi.

Ő is tudja hogy hazudik, minkenki tudja hogy hazudik.


Vagyis a fideszesek elhiszik.

2020. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5 gyerek mellett, több száz milliós Budapesti házzal, Felcsúti nyaralóval egy 56 éves embernek mennyi megtakarítása kéne legyen?

Mire gyűjtsön szerinted? A nyugdíjas évekre amikor majd havi szűk 1 millából kell megéljen?


#4 Hol találtad?

Minden évben vagyonnyilatkozatot ad le, a törvények amik alapján számolják a képviselők fizetését mindenki számára elérhetőek de szerinted valaha is nyilatkozott ilyent, hogy 200 ezret keres amikor a képviselői alapdíj az átlagkereset háromszorosában van meghatározva? (és mint miniszterelnök ő ennek az összegnek alsó hangon a dupláját kapja)

2020. febr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Én is kb ezt tudom. De rákerestem, hogy " Orbán Viktor jövedelme" és csak ilyen találatokat láttam akkor az első tízben, hogy ő kapja a legkevesebbet mint miniszter, nem igényel több pénzt, neki a legkevesebb parlamenti fizetése, 200valahány ezer ft a fix havi jövedelme. Én meg csak pislogok, hogy ez honnan jött. Egy szaros fő polgármester helyettes is kap millió körül, de Orbán meg ezek szerint nem kapna 500ezret sem?

Persze papíron, a milliárdokat azt nyílván lopja.

2020. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!