Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tinilányoknak tipikusan...

A tinilányoknak tipikusan tinis problémáik vannak?

Figyelt kérdés
Például, hogy meg akarnak halni, fülig szerelmesek az osztály legvagányabb fiújába, ilyesmik. Ti is átestetek ezen?

2020. dec. 25. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
3%
Szerencsére lányosztályba jártam. Így max. a matektanárba lehettünk szerelmesek :D
2020. dec. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azon estem àt, hogy kinéznek, mert csak nekem nincs baràtom. Mentek körbe azok, hogy mert biztos én csunya vagyok (mert én nem sminkeltem meg stb, hoztam a teljesen természetes stylt), azután meg azért néztek ki, mert nekem van baràtom. És mindenképp be akartàk mocskolni a dolgot, hogy biztos több is..
2020. dec. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy. Én legalábbis nem estem át ezen. Soha nem voltam fülig szerelmes senkibe, nem akartam mondvacsinált okok miatt meghalni, inkább csak élveztem/élvezem a pár barátnőm és a laptopom társaságát. Persze, kisebb-nagyobb problémáim voltak, csináltam régebben hülye dolgokat, de sohasem tudnék annak a közelébe érni, amit te "tipikus tinis dolgok"-nak nevezel.
2020. dec. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lizaaa03 válasza:
Igeen én és a legtöbb lány ismerősöm átestünk ezeken a tipikus tinilány problémákon. Ritka az aki nem, vagy csak épp nem vette észre
2020. dec. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!