Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nevetnek, vihorásznak...

Miért nevetnek, vihorásznak úgy a mai tinilányok, mintha sírnának? A kérdésem lényege az, hogy miért adnak ki olyan hangot (sírógörcsre emlékeztető hang), mintha fulladozva sírnának.

Figyelt kérdés
Már rohadtul idegesít ha ezt kell hallgatnom a tömegközlekedésen.
2015. nov. 1. 22:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Miért lehet normálisan , nagypofával röhögni természetesen ??
2015. nov. 1. 22:51
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért teszi ezt, mert már kivan az édes kicsi bojtocskájuk az erkölcstan óráktól, a szivatós, ballonkabátos, bumfordi bálványokra hasonlító, nyáladzó vén szatyroktól, aki pedagógusoknak képzelik magukat, közben pedig bélpoklos állami hóhérok, akik lefejezik bennük a gyereket, erőszakkal elveszik tőlük a gyerekkorukat! Hogy aztán a népírtást követően mehessenek a gyárakba rabszolgának... Ja, meg ugye közös ülés a vágyuk, de ilyet nem kapnak, mert azt mindig elfoglalják előlük prehistórikus, görcsfejű öregurak... Yeeeee, really very young...


[link]

2015. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Máshonnan meg azt hallják, hogy jaj, nagypofával röhögni nem illik... ilyen vonyító hangot tipikusan akkor ad ki az ember, amikor vissza akarja fojtani a röhögést, de nem megy.
2015. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De viszont iszonyat hallgatni akár 20 percig is a járművön ezt hisztérikus, "levegő kapkodós" hártya hangú "nevetést"...
2015. nov. 2. 04:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem minden lány ilyen, lehet, hogy éppen rosszat fogtál ki vagy tényleg fuldoklott, mert félrenyelt valamit. Én pont az ellenkezőjét tapasztalom, hogy a mai lányok sokszor korukhoz képest sokkal felnőttesebben viselkednek akármilyen szituációban.
2015. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Elég könnyű téged felidegesíteni, öregem.
2015. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves #6-os !


Azért mondjuk nem fogok ideg összeroppanást kapni, félreértés ne essék :)


A másik dolog , ami szerintem még sok mindenkit zavar: ha tömött buszon / villamoson egy csókolózó pár, 10 másodpercenként cuppog, nyifog bárgyúzik....

2015. nov. 2. 22:12
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Engem nem zavar, a "bárgyúzás" meg különösképpen nem. De Te, kedves, drága kérdező, egy ilyen narancsbőrfejű anyaszomorító hülyegyerek vagy, akit még a legminimálisabb boldogság is zavar a világon? Akkor ereszkedj alá a feneketlen kút mélyre egy diktafonnal, aztán abba ordíthatsz magadnak napestig. De siess drágaságom, még azelőtt tedd ezt, mielőtt fejedre esik az atombomba! Nem lesz itt népírtás kedves barátom, ahogy az Te meg a Te állampártod elképzeltétek, csakugyan nem fogtok Ti itt cigányokat meg zsidókat gyilkolni, mert Ti fogtok hamarabb a vesztőhelyre kerülni! Erre garanciát vállalok! A barátomat meg hagyd békén, mert ivartalanítalak!
2015. nov. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

bocs a hibák miatt, valamiért néha önhatalmúlag szavakat modosít a telefonom:

*kút >>>mélyére<<< egy

**ahogy >>>azt<<< Te meg

2015. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mai tinilányok... én 10-15 évvel ezelőtt is ismertem ilyeneket.
2015. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!