Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is utálja az ünnepi...

Más is utálja az ünnepi időszakot?

Figyelt kérdés
Ilyenkor hirtelen mindenki "jó ember lesz" főleg a youtube influenszerek ugye.. Ilyenkor aztán muszáj találkozni a rokonsággal akik egyébként egész évben le vannak szarva. Muszáj foglalkozni a fél testvérrel aki teljesen közömbös éd nem beszélsz vele. Kell a sok szr képeslap meg ajándékvétel. A szilvesztert meg inkább hagyjuk, szétlövik az eget és halálra isszák, drogozzák magukat at idiótàk mert vàltunk egy számot a naptárban
2020. dec. 26. 09:08
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
45%
Én ki nem állhatom az egész karácsonyt
2020. dec. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
66%
Èn a szilvesztert utálom.
2020. dec. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Ez most egy ritka depresszív időszak.. Szerintem még életemben nem volt ennyire depresszív a hangulatom.
2020. dec. 26. 09:16
 4/39 anonim ***** válasza:
80%
Én nagyon szeretem, sztem ez a legjobb időszak az évben, akkor is, ha esetleg vannak súrlódások, az úgyis van minden családban.
2020. dec. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Én fáradt vagyok folyamatosan, fájnak az izmaim, nincs étvágyam és a farkam sem áll fel.
2020. dec. 26. 09:28
 6/39 anonim ***** válasza:
80%

Az ünnepi időszak olyan, amilyen mértékben te magad teszed!


Én nem nézegetek influencereket.

Nem töltöm együtt az időt olyan rokonokkal, akikkel nem akarom


Nem küldök képeslapokat(van még ilyen?) és csak szűk körben adunk jelképes holmikat.


Mi szimplán együtt-vagyunk, karácsonyi vásárba megyünk, karácsonyi filmeket nézünk, sütünk-főzünk, szeretjük egymást.


Ne másokat hibáztak, mert sz*r ünnepi időszakot csinálsz magadnak.

2020. dec. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Erőltetni akarják amikor a legkevésbé sem érdekel, a családom sem.
2020. dec. 26. 09:34
 8/39 anonim ***** válasza:
Akkor minek tartod velük a kapcsolatot. Engem sem érdekeltek, ma már nem is beszélek velük.
2020. dec. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

Az első mondatodban a probléma gyökere:


“ Ilyenkor hirtelen mindenki "jó ember lesz" főleg a youtube influenszerek ugye.. ”


Nem tudnék egy “influenzást” sem név szerint mondani. Csak azoknak a rokonoknak írok, akikkel valóban tartom a kapcsolatot egész évben.

Nem írok mind az 1200-nak aki barátnak hiszi magát mert bejelölt a facén, hanem csak annak a 3-nak akire számíthatok is.


Szilveszterkor is tudtuk jól érezni magunkat 20 évesen is, volt aki ivott volt aki nem. Manapság inkább várost nézünk, kirándulunk éjszaka egyet sok száz másik kiránduló közt.


Az ünnep az amit te kihozol belőle. Ha fanyalogni tudsz csak, akkor mitől lennének az ünnepek jobbak?

2020. dec. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
88%
Én nem utálom az ünnepi időszakot, sőt, kifejezetten szeretem.
2020. dec. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!