Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy „tipikus magyar...

Milyen egy „tipikus magyar feleség"?

Figyelt kérdés

Egy beszélgetésben került szóba, hogy milyen egy „tipikus német feleség", gondoltam megkérdezem, hogy szerintetek megjelenésében, hozzáállásában, viselkedésében milyen egy magyar tipikus feleség?


(Az általánosítás nem szép dolog, de néha hasznos. Kérlek, ha bajod van az általánosítással, az átlaggal, a statisztikával, szóval mindennel, ami nem veszi figyelembe az egyest, ne írj ide inkább semmit.)


A beszélgetésben mi jutottunk valamire, ha érdekel titeket leírom, de elsősorban az érdekel mi jut eszetekbe arról, hogy tipikus magyar feleség?



2020. dec. 26. 15:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Elhízott, igénytelen, mackónadrágos, zsíros felsős, kontyos, házisárkány, örökké zsörtölődő, aki a férje idegeire megy.
2020. dec. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Totál alárendelődő a hapsijának: "Igaz, hogy kaptam ma egy maflást, de nem baj, elviselem a következőt is".
2020. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem csak negatív dolgokra gondoltam.
2020. dec. 26. 16:05
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Dolgozik, mellette háztartást vezet, gyereket nevel. Jó esetben a férje tág határok közt ( besegít! ). Ezek mellett próbál kinézni valahogy.
2020. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Hűséges, jól főz, kreatív, teherbíró és nem sovány.
2020. dec. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
40%
Miért kell általánosítani ??? Nincs olyan, hogy tipikus magyar feleség !! Ez egy hülye sztereotípia, nem lehet így skatulyákat állítani. Ahány ház, annyi szokás és minden ember más..
2020. dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6, látom olvasni azt nem sikerült megtanulni. Grat!
2020. dec. 26. 16:43
 8/23 anonim ***** válasza:
37%

#6-os megelőzött.


Nem is értem, hogy lehet ilyen értelmetlent kérdezni. De tegyük fel, hogy lenne egy algoritmus, amely minden tulajdonságát rögzíti minden magyar feleségnek, átlagot von belőle és kihoz egy "általános képet" a tipikus magyar feleségről - még akkor sem lenne reprezentatív az eredmény, ugyanis nagyban eltérhet az átlagtól bárki, bárhogyan.

2020. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
24%
7-es, de tudom értelmezni, DE NEM ÉRDEKEL! Ne akard egy kaptafára húzni az összes magyar feleséget ! Minden ember önálló és úgy él, ahogy akar !
2020. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Lécci akkor a KSH-t is küldjétek el a fenébe, nehogy már egy kaptafára akarja húzni az összes magyar keresetét XD Na, kopás van! :D
2020. dec. 26. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!