Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy „tipikus magyar...

Milyen egy „tipikus magyar feleség"?

Figyelt kérdés

Egy beszélgetésben került szóba, hogy milyen egy „tipikus német feleség", gondoltam megkérdezem, hogy szerintetek megjelenésében, hozzáállásában, viselkedésében milyen egy magyar tipikus feleség?


(Az általánosítás nem szép dolog, de néha hasznos. Kérlek, ha bajod van az általánosítással, az átlaggal, a statisztikával, szóval mindennel, ami nem veszi figyelembe az egyest, ne írj ide inkább semmit.)


A beszélgetésben mi jutottunk valamire, ha érdekel titeket leírom, de elsősorban az érdekel mi jut eszetekbe arról, hogy tipikus magyar feleség?



2020. dec. 26. 15:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező ! Minden ember szabad és önálló és szerintem nem tesz jót, ha embereket akarunk kategorizálni, pláne így, hogy magyar feleségek. Nem lehet így ezt egy kaptafára tenni !! Plusz ezzel megsérted a magyar feleségeket, mert szerinted mindegyik ugyanolyan, ugyanúgy gondolkodik stb....
2020. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Kopi van!
2020. dec. 26. 16:51
 13/23 anonim ***** válasza:
47%

Te most konkrétan pénzügyi statisztikát próbálsz hasonlítani állandóan változó, állandóan szituációfüggő emberi tulajdonságokkal. Az ember nem számokból áll, hogy ez lehetséges legyen.


Az meg, hogy ismersz mondjuk 10 feleséget és következtetést vonsz belőlük szimplán nem helytálló.

2020. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Na jó, ennél jobban SEMMI nem illusztrálja jobban. Köszönöm, Caren! 😂😂😂
2020. dec. 26. 16:55
 15/23 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező, én férfi vagyok, de a magyar feleségek nevében is kikérem magamnak, hogy általánosítsd őket és próbáld 1 kaptafára húzni őket !
2020. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Persze, persze. Köszi Caren 😂😂😂
2020. dec. 26. 17:01
 17/23 anonim ***** válasza:
69%
Ez a 2-3 kommentelő például jól reprezentálja a tipikus magyar feleséget. Mindenbe beledumálnak, akkor is, ha semmi közük a dologhoz, idegesítők és természetesen háromból kettő igénytelen.
2020. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
17, igen, sírva röhögünk, ennél jobb példa nincs :D
2020. dec. 26. 17:45
 19/23 anonim ***** válasza:
17-es, én férfiként mondom, hogy nem kellene így egy dobozba tenni az összes magyar feleséget...
2020. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen Caren 😂Statisztika. (A virág illatos. NEEEEEM - mondja Caren, vannak büdös virágok is! Hisztiiiiiii) 😂😂😂😂😂
2020. dec. 26. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!