Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha NEM akarok...

Mit tegyek, ha NEM akarok megöregedni?? 24 éves vagyok és szívesen maradnék ebben a testben örökké. Van valami csodaszer, ami meggátolja a sejtek öregedését és örökké fiatal maradok ?????

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 01:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Menj aludni.
2020. dec. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2020. dec. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Inkabb tanulj, mert okos oregember meg lehet beloled, de okos fiatalra kevesebb eselyed van.

A szepseg es fiatalsag erteke abban van, hogy mulando.

2020. dec. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Nézd meg az Alkonyat című filmet aztán menj ki a sötét erdőbe egyedül, egy száll hálóingben és hagyd, hogy megharapjon egy vámpír. Ez egy tuti megoldás.


Üdv: egy 234 éve 24 éves "ember"

2020. dec. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
94%
Aha, úgy hívják, halál. Ha fiatalon meghalsz örökké fiatal maradsz, nem öregedsz meg. Csak kérd, hogy mumifikáljanak, mert akkor nem rohadsz el.
2020. dec. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Képzeld, pont abban a testben fogsz maradni.
2020. dec. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem normális ember lehetetlen dolgokra nem pocsékol energiát. Ilyen az idő elleni küzdelem. Tudtommal nem sikerült még senkinek.

Persze vannak plasztikai műtétek, meg mindenféle ingyom-bingyom krémek, amik nagy pénzeket hoznak a gyártóknak. Én nő vagyok, és a cipőm se kenném velük.

Ha jó géneket örököltél a szüleidtől, akkor elég sokáig megmaradnak a fiatalos vonásaid, kinézeted.

Amúgy öregen is ebben a testben leszel.:D Addig meg élvezd ki minél jobban az életet, hogy legyen mit mesélni.

Hidd el, ebben a korban szinte mindenki azt mondja, hogy ő aztán nem akar megöregedni.

(Amúgy a formalin az tartósít, csak hát azt meg nem élnéd túl.):D

2020. dec. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%

En nagyon szerencses voltam. Negyven evesen meg mindig ugyanaz a kislanyos lanynak nezett verziom maradtam. Viszont a termeszet torvenyei hirtelen ertek utol. 45 evesen olvasoszemuveg, a semmibol durvan tamado szemrancok. 47 evesen a nyakam tiszta ranc es petyhud az arcom. Mintha csoda lett volna velem hosszu evekig, viszont nagy sokk volt par ev alatt behozni a lemaradast.

Amugy gyonyoru idos emberek vannak, de idosek es latszik.

2020. dec. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem lennék megint 24 éves. Amit az idő, a kor ad (tapasztalat, bölcsesség )azt nem cserélném el a fiatalságra. 51 éves nő
2020. dec. 27. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
A formalin a te csodaszered.
2020. dec. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!