Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na! Ez meg hogy "lopakodott"...

Na! Ez meg hogy "lopakodott" be? Mi lett az orosz csodaszerrel?

Figyelt kérdés

[link]


A Pfizer vakcinából még mintákat sem kaptunk!.VILÁGELSŐKÉNT...ugye XD!

Mi alapján kapja meg a nagyrabecsült magyar gyógyszer-engedélyeket,ha "csak",a dokumentációja van meg?



2020. dec. 13. 20:47
 1/10 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
42%

Most először az volt a bajotok, hogy az orosz vakcinát akarja a kormány ránk erőltetni. Aztán az, hogy nem lehet választani a vakcinák között. Most meg az, hogy a haladó nyugatról érkezik a vakcina, mekkora probléma ez.

Nem átlátszó kicsit?

2020. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, ez egy kép amit belinkeltél. Nagyon remélem, hogy a címnél több információból szoktál tájékozódni, legalábbis úgy kellene.

Hol a többi része a hírnek?

2020. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat #2-es! :)

A Magyar Kormány ÍGY "kommunikál",a facebookján!!!

Okold őket!

2020. dec. 13. 20:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez kap elsőnek EU-s engedélyt akkor nálunk is ez lesz az első..
2020. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Tényleg nem értem miért hiányzik neked a "minta"? A dokumentálás ilyen esetben a (viszonylag) nagy számu, pontosan leirt kisérletek/probák eredményét tartalmazza elfogadott és ismert protokollok szerint. Néhány "minta" SOKKAL!! kevesebb eredményt tud adni. Magyarázd már meg, hogy mi a bajod ezzel?
2020. dec. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#3 Te egy képet linkeltél be és nem a kormány facebook bejegyzését. Remélem nem akarod beadni, hogy a kormány facebook oldala mindösszesen egy képből áll és semmi másból.

Arról az oldalról linkeltél egy képet, de még annyit sem tettél hozzá, hogy az a kormány facebook oldaláról van.

Mivel rákérdeztem és nem válaszoltál érdemlegesen, nyilvánvaló hogy nem valódi válaszokra vagy kíváncsi, innentől nincs miről beszélni.

2020. dec. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves #6-os!

Értem én,hogy mindenképpen meg akarod magyarázni a saját értetlenségedet,és szeretnéd mindenképpen megvédeni a "vezér" kormánykommunikációját!

Elismerésem! Jó talpnyaló vagy!


A kormány,a facebookján-ha követnéd,tudnád,és NEM okoskodnál-,képekkel és rövid videókkal "kommunikál" a követőivel.

Ha téged ez tesz boldoggá,esetleg erre élvezel el,ide rakom a teljes linket,amiből-mivel a "bővebb" felirata IS ugyanaz mint a képen,sokkal okosabb leszel!

[link]


Nagyon tetszett a hozzászólás:

"...a címnél több információból szoktál tájékozódni, legalábbis úgy kellene."

Ez ÍGY van!

A KORMÁNY NEM AD SEMMI linket és bővebb tájékoztatást CSAK a képeket és rövidke videókat!

Ez alapján szerinted, a kormányzati facebook követői NEM tájékozódnak bővebben,hanem elhiszik a "képek" üzenetét.

EZ NAGY BAJ!

Ha pedig azt szeretnéd mondani,hogy az emberek képesek utánanézni a kiírások forrásának,akkor TE miért NEM ezt tetted? :)

Látod pici fidesznyalonc! Ki is derült az "eszed" mennyisége!

Szánlak,de értékelem a hozzászólásod.

2020. dec. 14. 00:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja én se értem. A sokkal fejlettebb Svájcban kicsit másként látják a dolgokat.....

Mondjuk az is igaz hogy ott az Orosz "csodaszerrel" nem is foglalkoztak.

2020. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha az EU bármely tagállamában engedélyezik, akkor onnantól kezdve itthon is lehet használni
2020. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
van még kormány egyáltalán, vagy csak automatizált hírek mennek a tévében?
2020. dec. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!