Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért mindig a...

Az emberek miért mindig a háborúkat sírjak vissza?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, több mint 15 éve netezek és ez alatt az idő alatt rendszeresen láttam embereket sírni azon, hogy jaaaj mostanában mennyire elkorcsosultak a férfiak (beraknak egy képet melegekről) de bezzeg régen!! Itt meg beraknak egy háborús képet ahol férfiak sáron, mocskon, húgyon, szaron másznak keresztül, hogy agyonlőjék egymást pár gazdag ember érdekei miatt.

Mi annyira vonzó a proliknak a háborúban, hogy nem csak hogy nosztalgiával gondolnak vissza rá, de ezt tartják az emberi lét etalonának?


2020. dec. 27. 13:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
15%

"De a mai fiatalok ugye nem mennek át ilyen szinte megaláztatáson és kényszeren, mint a sorskatonaság, így kvázi egy belső irigység szólal meg az ilyen emberekből."

Tényleg irigylésre méltó valaki, akinek közel a harminchoz még otthon lakik és anyu szabályai szerint él.

2020. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
94%

5


Nem a háború.Hanem az ha valaki élve ép ésszel átvészeli.

2020. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem igazából nincs értelme ezt a 2 korszakot egymással összehasonlítani, ez olyan, mintha az almát akarnánk összehasonlítani a káposztával. Kontextusában kell kezelni a történéseket. Akkor azért történt úgy, ahogy, mert olyanok voltak a körülmények, manapság fejlődött a civilizáció, kialakult egy humánusabb, emberibb társadalom, internet megjelent. Az emberek tipikusan azért háborúztak, mert legbelül érezték, hogy egy senkik és a kisebbségi komplexusukat így akarták palástolni. Illetve ma egy háborút rakétákkal és atomfegyverekkel vívnának, amit senki sem élne túl...
2020. dec. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

Így nyernek majd könnyen háború nélkül.

A mai férfiakat szoknyába öltöztetik, nem gáz ha csak netezik egész nap, attól legalább nem lesz izmos.

Ezt az országot tulajdonképpen ellenállás nélkül el tudnák foglalni.

2020. dec. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
14. Ha háború lenne itt már nem az izom számítana annyira. Hanem hogy kinek vannak jobb fegyverei. Magyarország nyilván veszítene. Egyértelmű. De egyébként vannak katonáink. Úgy írjatok mintha senki se állna be a seregbe manapság. Vannak bőven.
2020. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
85%
Azt kellene megérteni, hogy az élet NEM háború ! A békés együttműködés, prosperálás sokkal célra vezetőbb. Vége van a háborúk (1.és 2.világháború) és a rémuralmak korszakának ( nácizmus, kommunizmus) és a helyére került a kommunikáció, információ és együttműködés korszaka. Kérlek ti se gyűlölködjetek! Akinek nem inge...
2020. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
90%
16. Így van, én egyetértek. Ez már egy jobb világ ahhoz képest ami régen volt. Én sem értem kinek lenne jó hogy férfiak ölik egymást. Balbàr világ volt az. Sok öröm nem volt benne.
2020. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
3%

A mai fiatal addig kemény, amíg anyu ki nem bhasszha a telót meg a routert az ablakon. :D

[link]

[link]

[link]

2020. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
89%
18: Szerintem nem kéne általánosítani a fiatalokat. (ugyanúgy elítélem azt is, ha az idősöket általánosítják). Igen, lehetnek problémák, mint minden korszakban, de akkoris ez egy alapvetően békésebb világ, mint a 20.század világa (Sztálin, Hitler, világháborúk) Vagy esetleg visszasírod azt a korszakot, 18-as ? Szerintem sírva rohannál vissza.
2020. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
90%
19-es vagyok: És azt sem értem, miért tartják egyesek a legnagyobb problémának a SZERINTÜK puhány fiatalokat. Szerintem a gyilkosok, pedofilok, rablógyilkosok, erőszaktevők sokkal kártékonyabbak...
2020. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!