Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is szereti szagolgatni az...

Más is szereti szagolgatni az alsógatyáját egy munkás nap végén?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a farkam illata vegyülve az izzadsággal kimondottan felpezsdítően hat rám. Más is van ezzel így?

2020. dec. 27. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Neeem!
2020. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Fújj... broáf...
2020. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az exemé indított be nagyon.
2020. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Különösen az indít be, ha jó bepállott, túrós a farkam, annak kifejezetten izgató illata van.
2020. dec. 27. 17:35
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Perverz troll!
2020. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pálot nap után elég ganaj szaga van,főleg ha véletlen még vonalkódos is lesz tehát én be rakom a szennyesbe másnap mosás, nagy nyári melegben laza farmer rövid nadrágot veszek fel alsogatya nélkül hát sajnos nap végére annak is van egy bukéja, de én szánt számékkal azt sem szagolgatom főleg miután írtam is hogy előfordul véletlen vonalkódos lesz hát annyira azért nincs azt kedvem szagolni.
2021. jún. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja vonalkodos, az ad egy extra buket neki, imadom!
2021. jún. 8. 09:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát az igaz, de amit írtam is farmerba tud ám még erősebb buké lenni, ha ennyire szereted ha még rá tesz az hogy vonalkódos stb akkor egy farmer rövidnadrágon próbáld egy kiadós nyári nap után, de akkor egyértelmű ne vegyél alá semmit.
2021. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!