Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi igazság van abban,...

Mennyi igazság van abban, hogy a fémipari munkások ki vannak téve a vasmérgezésnek?

Figyelt kérdés
Tény, hogy aki fémiparban dolgozik, az nap mint nap érintkezik a vassal, és a rozsda, a vasreszelék bejuthat a szervezetébe. Ez mennyire tud felhalmozódni és mérgezést okozni?

2018. aug. 27. 05:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Semennyire. Ez már több mint marhaság. Egy tuti, hogy nehezebb megélhetés mint az igazgatóé. Saját tapasztalat. Hajóépítő voltam a hajógyárban. Szinte kivétel nélkül vassal, és kisebb részben alumíniummal dolgoztam. Jó, mondjuk a higanyról, meg az alkáli fémekről nincs tapasztalatom....igaz, azt se vizsgálta eddig senki, mennyi vasreszelék jutott belém, pedig inaskoromban reszeltem eleget...
2018. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!