Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők egy része "ÁTVERÉS RANDI"-...

Nők egy része "ÁTVERÉS RANDI"-kat miért csinál?

Figyelt kérdés

1-2 ilyen átverés randiban gimis és egyetemista koromban volt részem, ahogy más férfitól szintén hallottam, hogy gimis és egyetemista csajok közt van pár aki csinál ilyet.


Az "ÁTVERÉS RANDI"-ról röviden:


Tehát megismerem a nőt, közelebb kerülünk egymáshoz annyira hogy elhívjam randizni, ő is nyitott rá, igent mond. Majd a randin vége felé, vagy akár már közben furcsa módon eljátssza a megdöbbent nőt, hogy dehát ő ezt nem randinak gondolta, ő csak barátilag eljött kávézni, beszélgetni, nem is érti hogy érthettem őt félre!!!


Majd a suliból több másik pasi szintén megerősíti röhögve, hogy ja igen ez a csaj vele is megcsinálta ezt! :D


Kedves nők elmagyaráznátok ez mi lehet, ti jobban értitek a "saját fajtátokat".


Pénz miatt biztos nem csinálja ezt egy nő, mert egy kávé nem akkora anyagi előny, hogy megérje neki.


Akkor miért?



2020. dec. 27. 17:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Rájött hogy nem kellesz, ez van sajnos.
2020. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem jöttél be neki és nem akart megbántani ezért kamuzta azt hogy eleve nem is annak szánta. Jobb lett volna ha megmondja a szemedbe pl hogy bocsi de büdös a szád nem kellesz így
2020. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

# 1


De nem érted, hogy ez nem randi volt?


Ha ez egy randi lett volna akkor igen rájöhetett volna. És akkor közli persze hogy bocs úgy érzem nem vagyunk egy hullámhosszon, szerintem hagyjuk stb.


Ez tök oké, érthető.



De ez helyett egy felesleges, idióta kamu megdöbbenés hogy jaj ő nem is randizni jött! :D XD Miért gondoltam azt???

2020. dec. 27. 17:34
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Te hülye vagy. A kérdésében írod hogy eljutottál odáig hogy elhívd randizni. Most akkor TE tisztában vagy azzal hogy randi volt vagy sem? Akkor a csaj hogy lett volna?
2020. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

# 4


Én hülye vagyok.


Részemről randi volt, de ő megdöbbenve közölte hogy ez nem randi.

2020. dec. 27. 17:45
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha nem tisztáztad le vele hogy mi lesz akkor honnan gondolta volna? Túl sokat képzelsz bele. Nem jöttél be neki le lettél pattintva. Lépj túl rajta
2020. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Pénz, pénz, pénz...
2020. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem jöttél be neki, és nem akarja, hogy akkor most azzal hőzöngj jobbra balra (ha esetleg ilyen lennél), hogy ti már randiztatok, ezért már ott helyben letisztázza veled, hogy nem randi volt, ezért nem hivatkozhatsz a jövőben a találkozóra mások előtt randiként.

37N

2020. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

# 8


Azért volt nagyon furcsa, mert tényleg nem olyan volt mint egy normális randi.


Ugye normális randin egymással szemben ültök, beszélgettek. És a végén persze kialakul a kép bennetek, hogy akkor szeretnétek e következőt vagy sem és közlitek egymással.


Ezzel szemben ez a lány mindössze az elején szólt, hozzám, szóval köszönt, hogy szia.


Majd oldalra fordult, és egyszer sem nézett rám, szó szerint végig irkált a telefonján, és csak egy egy pillanatra nézett rám oldalra, mintegy "ja igen te is itt vagy?" hozzáállással, meg néha kinyögött egy igen, nem választ.


Tehát igazából olyan volt az egész mintha a vonaton leülnél egy idegen mellé aki megpróbál szóba elegyedni veled és te időnként odavetsz pár szót neki.


:D


Tehát nem az volt hogy egy normális randi, hogy egy hosszas beszélgetésből rájössz hogy nem jön be neked a másik.

2020. dec. 27. 18:39
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem értesz? Nem meri megmondani egyenesen, hogy nem jössz be. Ennyi volt.
2020. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!