Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Otthonról végezhető munkát...

Otthonról végezhető munkát csinál itt valaki közületek? Esetleg valami tipp, hol és hogyan lehet ilyen munkát találni, ami nem átverés?

Figyelt kérdés
Bizonyos okok miatt nem tudok "normál" munkát vállalni, ápolást végzek itthon, nem tudok elmozdulni, így csakis az otthonról végezhető munkák jöhetnek szóba.

2017. jún. 29. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Végzettség nélkül felejtsd el.


Párom programozó, egyik ismerősöm a Nat Geonak készít promó "reklám" videókat, unokatesóm meg dán-angol fordító.

2017. jún. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

De az, hogy te semmi szakiránú végzettséggel "csak úgy" otthonról dolgoznál, a-a.


Alapból sok magyar cég nem szereti a home office-t, ez inkább itt, külföldön elterjedt, de persze ahhoz is kell referencia, tapasztalat, zöldfülűként senki nem engedne otthonról dolgozni, majd 2-3 év után, esetleg.

2017. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Programozó vagyok és részben otthonról dolgozok.


Speciális tudás nélkül ne is reménykedj (programozó, grafikus, fordító stb).

2017. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Fordítottam sokáig otthonról.
2017. jún. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
57%
Persze. Mosás,főzés,takarítás stb... Ezek mind otthon is végezhetőek és egyáltalán nem átverés :D
2017. jún. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
De pl. hallottam olyat is, hogy csomagoló munkát lehetett otthon végezni, vagy kötni-horgolni tudót is kerestek bedolgozni otthonról. Ilyen hirdetéseket láttam.
2017. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tesóm is otthonról dolgozott, és messze nem programozó. De mivel nem egy városban élünk, ezért nem nagyon tudnék ott elhelyezkedni, ahol ő volt. Kedves utolsó: viccelődj máshol!
2017. jún. 29. 18:10
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

"Tesóm is otthonról dolgozott, és messze nem programozó. De mivel nem egy városban élünk, ezért nem nagyon tudnék ott elhelyezkedni, ahol ő volt. Kedves utolsó: viccelődj máshol!"


Mert ha otthonról kell dolgozni, nem tök mindegy milyen városban vagy?

2017. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy időben otthon dolgoztam. Marcipán figurákat csináltam. De előtte egy évig be kellett járnom, és csak akkor adták haza a munkát, amikor már annyit tudtam, mint a főnök. Persze normál fizetésért.
2017. jún. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbje kamu.

Annak idején kerestem az egyik családtagommal én is bedolgozási lehetőséget, de egytől egyig átverések voltak. Értsd: fizess be X összeget, és akkor kapsz munkát. Vagy általában nem! Vagy ha kapsz is, nem akarnak kifizetni. Összeszerelés, borítékolás, stb. Egyszer rá is fáztunk, mert utaltunk egy összeget / jó, csak egy ezrest, de akkor is /, és munka nuku. De el is kaptak már ilyen csalókat. Csak ez ritka.

Szerencsére azért vannak korrekt munkák is. Ahogy a fentiek írták: számítógépes feladatok, fordítás, esetleg varrás, telefonmarketing.

Magyarországon ez még nem egyszerű, sajnos. A munkáltatók nem tartják elég hatékonynak ill. nem bíznak meg a munkavállalókban, ha otthonról akarnak dolgozni.

2017. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!