Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek az életemmel, ha...

Mit kezdjek az életemmel, ha semmi kiemelkedőt nem tudok elérni?

Figyelt kérdés

Az IQ-m 110-120 körül van, sajnos ez semmire sem elég.

Átlagos életet pedig minek éljek?



2020. dec. 27. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Ajánld fel a szerveidet rákbetegeknek, hátha nekik megfelelne az átlagos élet is.
2020. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
1es válaszolót erősítem:)
2020. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Miért kéne bármi kiemelkedőt elérned? Nem kell megváltanod a világot és nem attól leszel valaki, ha netán mégis megváltanád azt valahogy. Szerintem sokkal többet számít az, hogy valaki mennyit tesz a környezetéért, hogy az élhetőbb legyen, illetve hogy milyen hatással vagy másokra.


Tök jó, hogy 110-120 körüli az IQ-d, de nagyon nagy valószínűséggel nem te leszel a következő Stephen Hawking.


Egyébként nekem is 110-120 körüli az IQ-m, de én például úgy gondolom, hogy az élet értelme a tapasztalat, élmény szerzés. Hasznosabb szerintem az érzelmi intelligencia, mert enélkül nagyon könnyen a befásultság, magány áldozatává válhat az ember.


Hogy mit kezdj az életeddel? Keresd meg azt az utat, ami boldoggá tesz téged.

2020. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindenkinek kell kiemelkedőnek lennie, anélkül is lehet teljes érzelmekben-élményekben gazdag életet élni. Találj hobbikat, ismerkedj, segíts másokon, akkor már jobb lesz. Illetve pszichológushoz elmenni sem egy hülye ötlet, ha nem vagy jóban önmagaddal, lehet, hogy vmi olyat tár fel benned, ami elindít azon az úton, hogy jobban elfogadd önmagad, jobban megnyílj.
2020. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

Az átlagos életnek nem sok köze van az intelligenciahányadoshoz.

Az, hogy milyen életet élsz, választás kérdése elsősorban.

Azután pedig bátorságé.

Majd lemondásoké.

Kitartásé.

2020. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Rinyálj egy noname forumon, az biztos előre visz az életedben.
2020. dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Ülj le egy csendes sarokba, és gondold végig, miért hiszed azt, hogy egy ember a teljesítménye miatt lesz szerethető, értékes és az életre érdemes.
2020. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

"Mit kezdjek az életemmel, ha semmi kiemelkedőt nem tudok elérni?" Szerintem légy boldog! Annak nem feltétele a kiemelkedő teljesítmény.


"Az IQ-m 110-120 körül van, sajnos ez semmire sem elég." Az emberek szűk 70%-ának e tartományba esik az IQ-ja és ez nem zavarja őket semmiben. Miért döntöttél úgy, hogy a magas IQ szükséges ahhoz, hogy értékes-értelmes életet élj?


"Átlagos életet pedig minek éljek?" Hát, mondjuk, hogy boldog légy? Vagy ezt már mondtam?

2020. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Úgy viselkedsz, mintha uralkodó családba születtél volna, és egy császárság várna rád.
2020. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

110-120 körüli IQ-val nem tudsz semmit elérni?


Ember, egy csomó lehetőséged lenne. Tök jónak számít, akármit tanulhatnál.

2020. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!