Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a nagy álszent viselkedés?

Mi ez a nagy álszent viselkedés?

Figyelt kérdés
Hónapokkal ezelőtt még szidták a rendőröket, hogy csak kilakoltatni tudnak, mennyire aljasok, meg menjenek a rejtett traffipaxos anyjukba, most meg mióta megtörtént ez a lövöldözés, azóta mennyire szeretik a rendőröket, jajj puszi-puszi, ti vagytok a hősök. Nevetséges. Dehát a magyarra jellemző a felejtés, választásokkor is hamar elfelejtik egy zsák krumpliért vagy 5000 forintért cserébe, hogy mit művelt a hatalom velük az elmúlt 4 évben.

2020. dec. 27. 19:14
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Igen.
2020. dec. 27. 21:36
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
És ezért tényleg csak hálásak lehetünk neked
2020. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. dec. 27. 22:37
 24/27 anonim ***** válasza:
90%
És még az iróniát sem érti 😂
2020. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
55%

Én sosem a rendőrök összességét fikáztam soha, amikor botrányosan működött az intézmény. Én még mindig úgy látom, hogy meg kellene reformálni, mert nagyon rossz tendenciák vannak (romákkal még mindig alig mernek ujjat húzni, a traffizás az megy, de családi erőszakhoz, csendháborításhoz sokszor csak vérfolyás után mennek ki stb.). Amikor 1-1 jó sztorit hallok, azt betudom az adott rendőrnek meg annak az örsnek, ami alatt dolgozik.


Amúgy az sem biztos, hogy ugyanazok éltetik a rendőrséget, mint akik anno fikázták. Sok hangadó simán tűnhet a többségnek, amikor nem is feltétlenül az.

2020. dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
24-es. Értem az iróniát, csak az intelligenciaszintemnek köszönhetően iróniával tudok rá válaszolni, amit viszont te tényleg nem értesz. Ez van.
2020. dec. 27. 23:54
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Az intelligenciaszintedet már bizonyítottad fentebb, ahol kifejtetted hogy a rendőrök gonosz, megvetendő emberek, amiért végzik a munkájukat. Trafiznak, kilakoltatnak, ez is a munkájuk részét képezi, nem jókedvükben csinálják.
2020. dec. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!