Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gúnyolódást mi váltja ki...

Gúnyolódást mi váltja ki emberekben?

Figyelt kérdés

Pl. vegyük akár a gyakorikérdéseket.


Vannak azok akik (teljesen értelemszerűen) a kiírt kérdésre reagálnak, de vannak azok akik nem foglalkoznak a kérdéssel, hanem a kérdezővel kezdenek el foglalkozni és gúnyolódni.


pl. "Na mi van ezt se tudod?", "Ne itt kérdezősködj, inkább még ülj vissza az iskolapadba", "Ha ekkora barom vagy hogy ezt se tudod, akkor a választ sem értenéd meg!" stb.


Van tippetek, hogy ezek milyen személyiségű, iskolázottságú, társadalmi státuszú stb. emberek lehetnek?



2020. dec. 28. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Általában ilyen szinten a nagyon alacsony IQ-val rendelkező emberek gúnyolódnak.
2020. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Csak az interneten nagy a pofa. Valószínűleg ők sem élvezik, viszont unalmas nekik a harmónia.
2020. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
44%
Én is mindig gúnyolódom, így kompenzálom,hogy kicsi és nincs nemi életem, érted te tuskó!?
2020. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
36%
Ja és ne úgy képzeljetek el, hogy 0-24-ben ugyanolyan vagyok, egy óra pihi, tudod balfa-
2020. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Unatkoznak szerintem és magukat szórakoztatják
2020. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem szoktam, de ha valaki valami bicskanyitogatóan nagy baromságot kérdez, akkor ilyen barmozást azért nem szoktam, de egy "Két kattintás lett volna megtalálni a neten." azért ki szokott csúszni.
2020. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

Amikor a kérdés annyira primitív, hogy vicc.

Akkor a kérdező úgy érezheti, hogy gúnyolódnak vele.

Bár a legtöbben csak poénkodnak és jól szórakoznak.

De olvastam olyan is amikor szerintem a válaszoló, annyira komolyan vette a kérdezőt, hogy tényleg kiakadt mennyire hülye.

Szerintem elég gyakori a gyakorin, hogy valaki tényleg direkt ostobaságot ír.

Hát ők meg vállalják amit kapnak.

2020. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Legtöbbször segíteni járok fel. Aztán olyan emberekkel (kérdésekkel) futok össze, hogy a hajam égnek áll. Például "nem védekeztünk, lehetek terhes?". Nem bas*dmeg, nem lehetsz. :D Ennél értelmesebben erre nem lehet válaszolni, pedig nem alacsony az IQ-m. :)

És az a baj, hogy ez csak a jéghegy csúcsa. Családi kapcsolatok, meg Emberek témában olyab bal*fasz, életidegen emberek vannak, olyan problémákkal amihez csak kikéne nyitniuk a szájukat, hogy tényleg elgondolkodok rajta, hogy Magyarország egyetlen értelmes lénye vagyok.

És az ilye emberek az a baj, sze szép szóval se csúnyával nem fognak magukba nézni, hogy mekkore balfa*zok is ők. Pedig többsége dolgozni se tudom hogy tud eljárni, mert levegőt sem kap magától szerintem a delikvens.

2020. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

Ha azt látom, hogy a kérdező (vagy bárki más) síkhülye, akkor leoltom, mert iszonyatosan idegesítenek az ostoba, korlátolt, idióta emberek.

Az intelligenciaszintem bőven az átlag feletti, diplomás, művelt ember vagyok. Az EQ-mmal lehetnek bajok, az lehet, hogy negatív, mert egyáltalán nem érzek semmiféle empátiát az idióták irányába.

2020. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos egyet tudok érteni a kilencessel. Én sem zseninek születtem, hanem fejlesztettem, képeztem magamat. Erre bárki képes lenne.
2020. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!