Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak gúnyolódás?

Csak gúnyolódás?

Figyelt kérdés
Van egy személy, aki úgy érzem, hogy túlságosan nem kedvel. Viszont az ő közreműködésével sikerült valamilyen eredményt elérnem. Meg is írtam neki, majd hetek múlva jött rá válasz, hogy szívből gratulál, szívem szerint hogyan haladnék tovább? Ez a túlzott szívezés inkább gúnyolódás, nem? Csak ideböffentett valamit, hogy ne tűnjön bunkónak, hogy nem válaszol, szerintem.

2018. nov. 13. 14:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen miben nyilvánul meg, hogy nem kedvel? Mert eddig csak az jött le, hogy te nem kedveled és előítéletes vagy...
2018. nov. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én próbáltam hozzá közeledni,érdeklődni felőle, más témákkal kapcsolatban is, ami őt is érdekli, de mindig röviden, tömören válaszol. Élőben is sokat elárul a testbeszéde, nem igazán néz rám, amikor hozzám beszél vagy valamivel babrál. Én kedvelem őt, de ő úgy érzem, hogy nem és nyűg neki, ha bármilyen formában beszélnie kell velem.
2018. nov. 13. 14:53
 3/15 anonim ***** válasza:
4%
A szívem szerint kifejezésnek nézz utána...
2018. nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem lehet könnyű szegénynek egy paranoid pszichopatával!
2018. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mert miért is lennék paranoid? Én ismerem őt is, meg a viselkedését is, illetve a beszédstílusát is.
2018. nov. 13. 15:32
 6/15 anonim ***** válasza:
4%
Vagy csak azt hiszed, hogy képzeled.
2018. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne állj ennyire negatívan az egyénhez, mert teljesen a saját (negatív) elgondolásod alapján ítéled meg. Ha valamiben segített, és még most foglalkozik veled, akkor nem hinném, hogy csak szívatásból tenné.
2018. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mindegy, hosszú történet. De szerintem ő inkább negatív véleménnyel van rólam.
2018. nov. 13. 19:43
 9/15 anonim ***** válasza:
En is szetoltom sokszor egy baratom,de alapvetoen kedvelem. A baratsag egyik alapkove az oszinteseg. Minden leoltas a javat szolgalja. Mindegyiktol csak sikeresebb lesz az eletben. De o is valszeg ilyen negativ,mint te.
2018. nov. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem a barátom. Nem tudom, én alapvetőnek tartom, hogy ha valaki segít és van eredménye, azt megköszönöm. De ha csak bunkózni tud, akkor inkább ne írt volna. Vagy lehet el se hitte, amit írtam.
2018. nov. 14. 04:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!