Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hív valaki magán/titkosí...

Miért hív valaki magán/titkosított telefonszámról?

Figyelt kérdés
Mire jó ez? Ti felveszitek? Milyen emberre vall ez?

2020. dec. 28. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én nem veszem sosem ilyen számnak.Ha akar valamit vegye a fáradtságot és rakja ki a számát.Nem szeretem az ilyet,mert olyan fura ez nekem.Emiatt beállítottam a telefonomon,hogy ilyen számról ne tudjon senki se hívni.Probléma megoldva :) Tedd te is ezt
2020. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Én még azt se veszem fel, aki számmal hív. Utálok telefonálni. Írjon mailt, ha akar valamit.
2020. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1, nem is tudtam, hogy lehet ilyet. Köszönöm!
2020. dec. 28. 17:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze!Mikor látod a nem fogadottat rámégy szépen és be tudod állítani a tiltást
2020. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem feltétlenül rossz szándék vezérli.

Két tanárnő ismerősöm is rejtett számról hívja a szülőket. Ha kiadnák a számukat, tuti lenne, aki lehetetlen időpontokban hívogatná őket hülyeségekkel.

2020. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Azért, mert tisztességtelen a szándéka. Tisztességes szándékú embernek semmi oka nem lehet arra, hogy titkolja a kilétét. Engem még egy azonosítószám nélkül hívónak sem sikerült elérnie, mert következetesen nem fogadom a szám nélküli hívásokat.
2020. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Van egy pár ismerősöm, aki azért hív rejtett számról, mert alapból az van beállítva a telón, és nem tudja hogy kell kikapcsolni a szám elrejtését :D
2020. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Neha biztositok, irodak is hivnak rejtett szamrol.
2020. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Talán csak elfelejtette átállítani a mobilját.
2020. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem le van tiltva a számom. Akinek kell tudnia az tudja a számom. Ne hívogasson engem senki vissza. A barátoknál azért van tiltva, mert lusta vagyok átállítani addig amíg felhívom. Vannak barátaim akik nem veszik fel, mert nem tudja ki az. Őket viberen szoktam elérni szövegesen. Amúgy ritkán telefonálok mert inkább víberezünk, meg nem szeretem. Én meg azt mondom, hogy az nem veszi fel a titkos számot akinek félnie valója van. A barátaim között is ez a helyzet. Hitel, nav bíróság miatt nem veszik fel.
2021. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!