Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyiket preferáljátok:...

Melyiket preferáljátok: fodrászhoz menni vagy magatoknak csinálni a hajatokat? Miért? (Például a fodrászhoz szerettek járni a társaság miatt)?

Figyelt kérdés
2020. dec. 29. 17:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Igazából 50-50%. Szeretek magamnak is mókolni valami hajat vagy ismerősökek is akár, de van az az eset, amikor az otthoni fodrászkodás már kevés és muszáj szakemberhez menni.

Nálam a fodrászat nagyrészt szükséglet, mert pl annyira csomós a vége, hogy rossz fesulkodni. Kisebb részt meg egyfajta időtöltés.

2020. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Megcsinálnám magamnak, ha tudnám, de nem tudom normálisan, így marad a fodrász. De szerintem ezzel az embere többsége így van.
2020. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak fodrász. Félévente megyek vágatni. Amúgy utálom a bájcsevej miatt. Nem érdekel, hogy a kiskutyája mit hányt ki karácsonykor, nem érdekel a szemét exe és nem érdekel, hogy hova nem tudott elmenni a Covid miatt utazni.
2020. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Megcsinálom magamnak. Engem ez érdekel és lefoglal.


Amin mindig nevetek, hogy vannak, akik megkérdezik, (pl. crown braid-nél), hogy magamnak csináltam vagy fodrász? Elképzelni sem tudom, hogy kora reggel fodrásznál üljek egy 5 perces fonás miatt.

2020. dec. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek megy a zöld kéz automatikusan tőlem, nem tudom, ki pontoz le mindenkit, de nem én csinálom. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2020. dec. 29. 17:44
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Magamnak csinálom mindig. Én vágom, és frizurákat is én csinálok.

Azért, mert nekem egyetlen pozitív élményem sem volt a fodrászokkal, pedig sokat próbáltam, de én magamnak jobban el tudom készíteni azt, amit elképzelek. Évekkel ezelőtt annyira elrontotta a hajam az egyik, hogy a mai napig is látszik, hogy nem okés. Szóval elvesztettem a bizalmam a fodrászokkal kapcsolatban.

+Anyagilag is jobban megéri egyszer venni egy 10 ezer forintos ollót, mint minden alkalommal kiadni 5 ezret.

2020. dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én magamnak csinálom mindenképpen a melírozást is és a festést is,mert már nemegyszer cseszte el fodrász nem kevés pénzért a szőkítést és én már nem vállalok be rizikót.(fenékig érő hajamból lett vállig érő)Érdekes mióta én csinálom azóta nincs szétszáradva a szőkítéstől :) Vágást sajnos nem tudom magamnak megcsinálni
2020. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én fodrászom akaratlanul, de elég flegma tud lenni mindenkivel, velem is, de, mivel mindig jól megcsinálta a hajam, ezért jártam hozzá.


Aztán elkezdte elbénázni a hajam. A legutóbbi alkalommal rosszul vágta le, otthon maganak kellet megigazítani.


Akkor rájöttem, hogy azt a pénzt, amit kap, megspórolhatom, mert azt, amit csinál én is negcsinalom magamnak.


Nem mellesleg nem gyomorgörccsel megyek hozzá, hogy mikor fog rám ripakodni.

2020. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A legutóbbi fodrászomat láthatólag jobban érdekelte a férjem, mint a hajam, ez eléggé elvette a kedvemet. A hajam egy f*s lett. Mindezt egy ár szempontjából eléggé magasan pozicionált szalonban.

Azelőtt volt egy szalon, ahová eljártam, nem erőltették a fodrászok a bájcsevejt, ha látták, hogy a vendég nem nyitott rá, de az utóbbi időben nagyon zsúfolt lett, és a hajfesték minőségében is nagyon sokat leengedtek, így inkább otthon festem a hajam (csak sima őszszínezés, az ombre már nem érdekel), a vágásra meg megkérem a férjemet, hogy vágja le egyenesre a végét. Szerencsére nem egy bonyolult fazon.

A férjemnek pedig én vágom, mert nem akar a covid miatt szalonba járni, vettünk hozzá egy hajvágó gépet.

2020. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyon régen voltam utoljára fodrásznál, a tesómmal szoktuk levágni egymás haját. Hajvágáson kívül semmi másra nincsen szükségem és/vagy igényem, nincsen semmi extra frizurám, nem festetem stb. Egy sima mezei hajvágásra pedig őszintén szólva soknak érzem az 5000 forintokat, amit elkérnek tőled, mert hosszú a hajad (ezt szerintem soha nem is fogom megérteni...). Ráadásul még ez az egyszerű feladat sem volt mindig sikeres, többször úgy jöttem ki a fodrásztól, hogy pl. sokkal rövidebb lett mint szerettem volna, tök girbegurbán lett levágva vagy úgy megritkították, hogy alig maradt hajam. Valamint nem is szerettem fodrászhoz járni, mert mindig külön tortúra volt az időpont miatt és volt pár nem túl kedves fodrászom is (a kedvencem, aki végig a hajam szidja miközben csinálja), illetve ezt a kötelező beszélgetés sem szimpatikus. Tök érdekes, de pl. körmöshöz szeretek járni, míg fodrászhoz mindig úgy mentem, hogy már előre azon stresszeltem, hogy na most majd mi lesz....
2020. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!