Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalokkal barátkozni akaró...

Fiatalokkal barátkozni akaró "idősebb" embernek mi baja van?

Figyelt kérdés

Most nem bántásból kérdezem, hanem tényleg kíváncsi vagyok.


Szóval egy pasi aki ránézésre olyan 35-40 éves az miért akar együtt lenni egy érettségizős, kezdő egyetemista társasággal?


Úgy került a baráti társaságunk közelébe, hogy még 2 éve segített megcsinálni a diáknapi filmet, mert drónfotózással foglalkozik.


Meg jóban is vagyunk vele azóta is, csak ami mindig "fura" volt mikor összefutottunk vele suli után, hogy ő nem úgy viselkedik, vagy él ahogy az átlag olyan korú ember mint ő.


Akik max. odaköszönnek hogy "helló srácok, lányok. Na megyek az oviba, suliba a gyerekért", hanem

ő simán beült oda közénk dumálni, iszogatni, bandázni.


:D


Egyébként jó arc meg poénos, és tőle nem is kérdeztük, de egymás közt beszéltünk erről, hogy vajon mi lehet vele lelkileg, hogy a mi társaságunkat keresi.


Szerintetek?



2020. dec. 28. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Hiányzik neki a fiatalsága. Vagy ilyenekből kimaradt. Vagy kapuzárási pánik attol hogy már öreg. Vagy a saját korosztalya kiközösíti
2020. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár nőben, de én is hasonló lennék, csak nem ülök oda emberekhez. De nincs, nem lesz gyerekem, a barátaim többségének van, és nem érdekelnek a babák, az anyósok, a vasárnapi ebéd.


33 vagyok, kolléganőm 39. Van egy 17 éves lánya, és tök jókat szoktam vele beszélgetni, szerintem jobb arc, mint az anyja. Múltkor kolléganőm kérdezte is viccesen, hogy én értem, miről beszél a gyerek? Persze, ismerem a sorozatokat, zenéket, embereket, akikről beszél. Nincs gyerekem, úgyhogy van időm.

2020. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
A kor csak egy szám.
2020. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nincsen semmi baj. Én 20 évesen simán barátkozok minden korosztállyal, nem ez határozza meg kivel lehet
2020. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

# 1


Többször voltunk vele túrázni is. Olyan gyönyörű túrahelyszíneket ismer. Futni is jár hegyekbe a város körül, páran akik sportolunk szoktunk csatlakozni hozzá.

2020. dec. 28. 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom.... Miért lenne attól baja valakinek, mert szeret barátkozni másokkal? Gondolom, egyedülálló, nem akar egyedül otthon ülni a házban egész nap, ezért van inkább veletek.

Én 34 éves vagyok, de külsőre, belsőre pont olyan vagyok most is, mint 10 évvel ezelőtt. Ugyanúgy megértem magam a 20 évesekkel és az 50 évesekkel is. Nem gondolom, hogy szóba se kellene állnom másokkal, ha kiderül róluk, hogy ők nem harmincasok, mint én. Ha valaki szimpatikus és nyitott a barátkozásra, szívesen barátkozok vele kortól függetlenül. De fiatalon is voltak ugyanúgy barátaim mindenféle korosztályból. Szerintem ez a normális.

2020. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es mert valaki 35-40 évesen már öreg? szerintem esetleg középkorú de semmiképpen sem öreg.
2020. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem "lelki" dolog, egyszerűen vannak emberek, akik fiatalabbnak-idősebbnek érzik magukat a koruknál, vagy egyszerűen más korosztály "dolgai" érdeklik őket.


Én például sosem találtam a világomat fiatalon, aztán 25-30 évesen rájöttem, hogy tök jól kijövök a 40-50+ korosztállyal. A legtöbb ismerősöm, munkatársam, barátom ebből a korosztályból való.


Egy ideig zavart, hogy "idősebbekkel" vagyok, de aztán úgy voltam vele, hogy ki nem szarja le, egyszer élünk, ha így érzem jól magam akkor így érzem jól magam. És nem fogok csak azért egyedül maradni mert "gáz" más korosztállyal lenni.


Na meg ismerek olyat is aki szintén túrázik, 20-on pár éves, mégis 50-60 évesekkel jár el.

2020. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
96%
:) en meg be is csajoztam egy ilyen szituban, amikor felmentem bemutatkozni a szuloknek kiderult, hogy idosebb vagyok az osoknel :)
2020. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!