Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 1-10-es skálán mennyire...

Egy 1-10-es skálán mennyire vagy extro vagy introvertált, ha az 1 a totál introvertált (befelé forduló) , a 10 pedig a totál extrovertált (nyitott, társasági ember) ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 16:44
A kérdező szavazást indított:
1: Totálisan introvertált, befelé forduló, zárkózott
2
3
4
5
6
7
8
9
10: Totálisan extrovertált, nyitott, társasági ember
78 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Kommentbe írd le, miért adtad magadnak azt a pontszámot és hogy miben nyilvánul meg az extro/introvertáltságod !
2020. dec. 20. 16:46
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
0.8-at mondanék.
2020. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

8-at adtam, mert elemem, hogy új embereket ismerhessek meg, hogy társaságban legyek és sok időt töltsek a párommal és barátaimmal, de ugyanakkor néha szükségem van arra, hogy egyedül legyek.

23/L

2020. dec. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
6. Jól elvagyok egyedül, de társaságtól függ mennyire vagyok hajlandó kimozdulni.
2020. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

6-ost adtam. MBTI tesztet akárhanyszor kitöltöttem eddig, mindig ilyen épphogy E értek jött ki.

Alapvetően szeretek emberek között lenni, viszonylag sok közeli barátom van, több különböző társaságom, és fontos is számomra, hogy tartsam velük a kapcsolatot, gyakran találkozunk. Bármikor dobom az otthonülést egy jó kocsmázásért a barátokkal. Bulizni is szeretek menni, de azt pár óra után megunom, és onnantól csak nyüglődés az egész.

Viszont ha nem szimpi egy társaság, akkor egy perc alatt be tudok feszülni, és onnatól inkább meg sem szólalok, csak várom hogy leléphessek. Általában nem is tudom jól leplezni ezt az ellenszenvet. Néha egy fárasztó nap végén annyira elegem van, hogy sírni tudnék ha még valaki hozzámszól. A telefont soha nem veszem fel olyan számnak, amihez nincs név a telefonkönyvemben. Amúgy is utálok telefonálni.

Szóval nálam ilyen nagyon kettős.

2020. dec. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

3. Nem igénylem a társaságot, de alapvetően jól érzem magam olyanban, amit magam válogattam össze. Egy ideig legalábbis.


A gátlásosságot viszont ne keverjük az introvertáltsággal. Aki gátlásos, az nem mer idegenekkel beszélgetni, aki introvertált, az csak nem igényli.

2020. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én nem tudok szavazni a saját kérdésemre, de alapvetően elég zárkózottnak tartom magam, 1-2 barátom van, néha velük találkozok, de nagyon otthonülős ember vagyok, egy társaságban sokszor feszélyezve érzem magam, szóval olyan 2-3 pontot tudnék magamnak adni, jóindulattal 3-at, ha reálisan nézem, inkább 2-őt.
2020. dec. 20. 17:41
 8/18 A kérdező kommentje:
Talán a 3 pontot megadom magamnak mégis, mert szoktam beszélni rendszeresen 2-3 emberrel, de velük sem annyira szoros a barátság. De nekem a 3 pont a maximum.
2020. dec. 20. 17:48
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

1

Utálom az embereket.

19L

2020. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
4. Van pár internetes barátom velük elvagyok, meg 1-3 osztálytársam akikkel barátok vagyunk de nagyon szeretek egyedül lenni, és a szabad napjaim többségét itthon töltöm mert kényelmes.
2020. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!