Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan mentális betegsé...

Létezik olyan mentális betegség ahol folyajamatosan el unalmasokdik a világ ?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy nagyon tehetséges, dörzsölt ember. Mindenben rövid, hoszabb idő után el tud érni sikereket, viszont semminél sem tud elköteleződni, mert meg unja és nem nyújt neki már többet örömöt. Lassan kezd szürkévé válni neki az élet. Ezért keres tovább és tovább, de mindenben ugyan ezt tapasztalja. Ugyan ez van az emeri kapcsolatainál is. Felszínesnek vagy unalmasnak érzi maga körül a legtöbb embert és nem találja az értelmet egy idő után.

2020. dec. 29. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Depresszió.
2020. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Borderline.
2020. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a depresszió jutott eszembe.
2020. dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok. Minden munkahelyemet, egyesületet, sőt még az embereket is meguntam, megunom. Nem találom a célját se az életemnek se az örömöt, a haláltól nem félnék. Szerintem csak borderline kell legyek de nem avval vagyok diagnosztizálva hanem obszessziv kompulszivval. Ne kérdezzétek mi mert nincs magyar forditása, nálunk Váradon ez a neve.
2021. jan. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es, annak kényszerbetegség a neve, olyan szorongó emberek állapota, akik a szorongásukat kényszeresen valami nem célszerű cselekvéssel oldják, pl állandó kézmosás.
2021. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!