Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Börtönben baráti gesztusok...

Börtönben baráti gesztusok nincsenek a fogvatartottak között?

Figyelt kérdés

Összehasonlításképpen, mondjuk szabad emberként én ha mondjuk barátaim eljönnek hozzám, kajálunk, meccset nézünk és kibontok egy sört és odaadom neki vagy csinálok kávét, ez egy baráti gesztus.


A börtönben aki kávét csinál, az automatikusan a csicska?


Tehát ott benn egyáltalán nincsenek ilyen baráti gesztusok, hogy kéred a pizzám felét, vagy éhes, szomjas vagy? Készítsek e valamit?


Mert aki ilyet csinál az rögtön ezzel köcsöggé teszi magát?



2020. dec. 30. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Baráti gesztusok a börtönben:

- nem ver meg, nem provokál, nem szidja a felmenőidet

- bevéd másokkal szemben

- együtt edz veled

- ököl összeérintés (pacsi)

- lelkizés

- szabadulás utáni kapcsolattartás, nem csupán üzlet miatt

- belerángat olyanokba hogy együtt verjetek meg/húzzatok le vkit/szívassátok az őrt, vagy az újoncot/csempésszetek be füvet


Ilyeneket tudok elképzelni

2020. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet ott is, de nagyon ritka. Már csak a félreértések elkerülése végett is, nehogy valaki a baráti gesztust behódolásnak vegye.

Inkább kb amit az 1-es írt.

Meg többféle büntetés végrehajtási intézet van, vannak olyan fogvatartottak, akik kultúrált emberek, csak oda kerültek. Pl. közlekedési balesetet okozott, vagy nem tudom mik lehetnek még, szóval nem az az igazi bűnöző. Ha ők egy helyen vannak, nem hiszem, hogy csicskáztatják egymást, ott inkább lehet barátság.

2020. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!