Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyibe is kerül 1 nap egy...

Mennyibe is kerül 1 nap egy fogvatartott jelenleg a börtönben?

Figyelt kérdés
Nekem valami napi 8000 Forint rémlik, de ez az összeg azóta növekedhetett.

2013. okt. 15. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Tavaly még 8500 forint volt:


[link]

2013. okt. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt több részre kell lebontani. Egy rab tényleges eltartása kaja + börtön rezsi egy főre + a ruhája, szóval ami ténylegesen rá megy el, az nincs 2000 Ft. A 9000 Ft, az a teljes aparátus fenntartása osztva a rabok számával. Ebben benne van az utolsó alkalmazott karácsonyi prémiumának adóvonzata, az utolsó tanácsadó útjainak költségtérítése, egyszóval minden. Emellett a börtönben kötelező dolgozni, a legtöbb munka a versenypiacra megy, bevételt hoz vagy kiadást takarít meg közvetlenül.
2013. okt. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor marha sok értelme van az erdőben lakó hajléktalant börtönbe dugni. kap kaját, jobban vigyáznak rá mint tudodkire, van ágya, melegben van, fürödhet, tv-t nézhet. orvosi ellátást is kap, nem lopják el semmijét...
2013. okt. 15. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze. Van is köztük sok, aki a rossz idő beköszöntével felnyom valami bótot, oszt beköltözik télire a dutyiba. Csak hát nem mindegyik bírja a bezártságot.
2013. okt. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na igen, a szállóra is sokan azt mondják, h. börtön, és inkább az erdőbe mennek. Nekem csak az a bajom, h. iszonyat disznóólat tudnak csinálni, ha vonattal mész Kőbánya felső mellett lehet látni egy szép esetet a BNV-től egy ugrásnyira. Szerintem sokakban emiatt megy fel a pumpa.
2013. okt. 16. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!