Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha egy unalmas...

Mit tegyek, ha egy unalmas nagy senki vagyok? Semmi maradandót nem alkottam és valószínű nem is fogok. Nem vagyok híres ember, de szeretnék hagyni valamit az utókorra.

Figyelt kérdés
Ki vagyok én Mozarthoz, vagy Shakespeare-hez képest, vagy Bill Gateshez, Mark Zuckerberg ? Hozzájuk képest kis pondró vagyok. Az Ő nevük megmarad az utókornak, mindenki ismeri és tiszteli őket. Aki nem ismeri őket, az valószínű barlangban él. Az én nevemmel mi lesz ? Enyészeté lesz és elveszik az emlékem, semmit nem tettem le az asztalra. Nem vagyok se nem híres festő, se híres zeneszerző, se világsztár focista.... Semmilyen értéket nem adok a világnak, csak szívom el a levegőt.

2020. dec. 31. 19:34
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
69%
Mi közünk nekünk ehhez? A kérdésed értelmetlen.
2020. dec. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember eltérő vagyis mindenki különleges a maga módján.De nem érdemes ezen idegeskedni próbáld úgy élni az életed ahogy jónak látod és minél kevesebb megbánást hagyj magad mögött. No meg ha különösebb szándék nélkül is kedve vagy másokkal akkor ez már jóval több mint a legtöbben tettek életükben.
2020. dec. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Én szeretnék valami értéket adni a világnak. Mint egy gyógyszerész pl, aki felfedez egy gyógyszert egy halálos vírus ellen, vagy egy komponista, aki egy gyönyőrű dalt ír meg, és Párizstól Moszkváig azt hallgatják. Vagy egy festő, akinek kiállításai vannak.
2020. dec. 31. 19:42
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ember él a földön, és csak nagyon kevésnek sikerül maradandót alkotnia, meg hogy a nevét ismerjék, fennmaradjon stb.

Ha bármit alkotsz, próbálj ne arra koncentrálni, hogy most ez legyen a következő műalkotás, amit a világ ismer stb., mert így lehet túl nagy dologra vállalkozol, és ez elkedvetlenít, elbátortalanít stb.

Figyelj arra, hogy élvezd az alkotás folyamatát. Ha te élvezed, lehet ez majd a végeredmenyen is látszik, és mások is élvezik majd.

2020. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen akarok valami hűdenagy dolgot csinálni, de hasznos szeretnék lenni. Valami kisebb értéket is ha előállíthatok, boldog vagyok. 😊😊
2020. dec. 31. 19:52
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

De most neked mit jelentene ha mint Mozartra gondol vki x ezer km ről az x edik évből?

Mire mennél vele?

Marilyn Monroe magányos nő volt..

2020. dec. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

Süss egy tortát.

Nem maradandó,de alkottál.

Aki megeszi értékelni fogja.

2020. dec. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

Gondolataidat, meglátásaidat leírhatod, magánkiadásban kiadhatod. Ekkor már pár példány azonnal elmegy kötelező jelleggel könyvtáraknak pl.

Lesznek majd emberek körülötted, akik számára érdekes lehetsz. Valószínűleg túl fiatal vagy és pillanatnyi kétségbeesés miatt érzel így.

Egyébként elég érdekes, nekem is ilyenkor szoktak hasonló gondolataim lenni, mindig Szilveszterkor, mármint a "mit hagyok magam után" c. gondolatokat értve.

2020. dec. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
40%
Az a helyzet, hogy senki neve nem marad fenn örökké. Még Nagy Sándor neve is elfog halványulni pár ezer év múlva. 10-20 ezer év múlva pedig valószínűleg senki sem fogja tudni, hogy ki volt Einstein.
2020. dec. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

Szép ez a törekvés.

De mit teszel érte?


Megtaláltad már a szuperképességedet? A tehetségedet? Fejleszted azt?

2020. dec. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!