Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs kedvetek végre abbahagyn...

Nincs kedvetek végre abbahagyni a szorongást?

Figyelt kérdés
2020. dec. 31. 23:59
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
- egy "érdekeljék"
2021. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:

Biztosan van olyan, ami érdekel a világból és együtt lehet csinálni másokkal, vagy ha nincs, lehet találni, van amikor adott tevékenység végzése közben érez rá az ember: milyen jó. Közös érdeklődés alapján lehet társaságot is találni, ami már jó: másokkal együtt lenni. Sose tudhatod, kivel hol futsz össze. Nem érdemes görcsösen a nagy őt várni.

Egyébként bezárkózva nézheted a tévét is, minden tőled függ.

Barátnővel, párkapcsolatban se jó program az, ha nem érdekel semmi kimozdulós dolog, nem lesz élettapasztalatod: mit szeretnél, hova menjetek, hova vinnéd el szívesen, mit néznétek meg.

2021. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

42.


Most képzeld el ezt szociális fóbiával megspékelve. Ami nem múlik el. Pedig olyan munkahelyem van jelenleg ahol szinte egész nap emberekkel találkozom, sokszor teljesen jó is az egész, de attól én még belül stresszelek ezen és ez nem múlik el. Ez egy passzív dolog, lehet másoknak fel sem tűnik, csak én érzem, hogy a pulzusom duplája annak, mint amikor egyedül vagyok, izzadom erősen ilyenkor és kicsit szédülök is.

2021. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Értem, a pszichológus pedig gondolom nem jöhet szóba nálad: nem tudom fentebb te írtad -e hogy "mit mondana a pszichológus"
2021. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

44.


Nem, nem én írtam. Én azt írtam, hogy túl drága és nincs rá pénzem. Sajnos a 10.000/alkalom nekem túl drága és maximum 2 havonta egyszer tudnék elmenni, ha nem jön közbe semmilyen váratlan kiadás. Egyszer jártam így, de szerinte hetente kellene menni, de az meg 40.000/hó és hát... nincs annyim.


A TB pedig a városban szünetel mióta tart "a vírus"... De egyébként is csak heti pár órát "rendel" az orvos.

2021. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Én ismertem olyat, akihez hatezerért lehetett menni.
2021. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

46.


Melyik település?

2021. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Budapesten (tudom ez az ár nem annyira általános), de elképzelhető, hogy lehet máshol is találni, esetleg netes pszichológus-keresőben, vagy önkéntest bizonyos segélyszervezeteknél, alapítványoknál olyat, akihez ingyen, vagy minimális térítési díj ellenében lehet járni.
2021. jan. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

#36: A 37-es megválaszolta helyettem. A 38-asra pedig kár reagálnom, mert nem értelmezted, mit írtam.


Régebben minden ilyesmit megfogadtam, mégsem volt sikerem. Talán pont ezért, mert egy felvett szerep volt az egész.


A hobbim meg az összes többi pedig azért irreleváns, mert először legalább EGYETLEN nőt is találnom kéne, aki képes vonzódni a testemhez szexuálisan.


Ha ez megvan, akkor nem fogom őt eltaszítani azzal, hogy nincsenek közös hobbijaink.


Ha egynél több nő tartana vonzónak, akkor jönne képbe az, amit említesz, hogy azt választom, akivel belsőre is a legjobban összeillünk.

2021. jan. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
47%

Értem, ezek szerint "ki se érdemes mozdulni a négy fal közül", ha nincs nő, mindennek ez a mozgatórugója, ahogy olvasom. Minden egy lapra van feltéve.

Sajnos: nem fognak hozzád becsengetni ismerkedési céllal.

Bármilyen bíztatásra az elindulást illetően nulla reakció érkezik részedről, vagy az hogy "amíg nincs nő, addig", stb.

Régi kudarcokkal is lehet (hamisan) indokolni: miért nem teszel semmit a jelenben. Nem "megpróbálni" kell, hanem tartósan tenni érte, társaságot keresni és nem a barátnőtalálásra görcsölni. Semmilyen felvett szerepet nem kell és nem is érdemes játszani. Ez is csak egyfajta félreértelmezés, hogy ne kelljen semmit tenni.

Nem értem, hogy ehhez minek kellenek emberek, vagy miért kell panaszkodni ezzel kapcsolatban, ha bármit javasolnak, soha semmi nem jó.

Pszichológushoz se szeretnél fordulni, mindenre megvan az univerzális kifogás.

Nekem ez volt az utolsó hozzászólásom, boldog új évet kívánok és azt, hogy ne idős korodban döbbenj arra rá: nem úgy éltél ahogy szerettél volna, az élet elszaladt melletted, te pedig vagy félelemből, vagy kudarckerülésből, vagy régi vélt vagy valós sikertelenségek emléke miatt lebeszélted magad a cselekvésről.

Ez is egyfajta játék: javaslatokat hoz fel a másik fél, nulla reakció vagy "hát igen de ez ezért nem menne", "azt azért nem érdemes megpróbálni", "amaz nem az én világom" stb.

Minden jót!

2021. jan. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!