Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha utálnak sokan az emberek,...

Ha utálnak sokan az emberek, akkor valamit nagyon jól csinálok?

Figyelt kérdés
Gyakran kapok fikázásokat

2021. jan. 1. 06:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem feltétlenül.
2021. jan. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát akkor?



Egyébként van is ilyen mondásg

2021. jan. 1. 06:49
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2021. jan. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem közmondás. Ez egy szimpla kis szállóige amivel az elszállt, mindenki vagy sokak által utált emberek nyugtatják magukat. Valójában akit sokan ki nem állhatnak annak rengeteg oka lehet és semmi esetre sem pozitív.


Általában olyan dologról van szó mint pl viselkedés éli, világnézeti dolog ami a társadalom jó nagy többsége számára nem elfogadható.

2021. jan. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Valahol megértelek, Kérdező. Van egy stílusod, ami a többieknek, nagytöbbségnek nem jön be, így erről kapsz visszajelzést. De valójában nem biztos, hogy benned van a hiba, mert pl.: túl reálisan, racionálisan, vagy épp borúsan látod a világot, hanem mert te máshogyan fogod meg a dolgokat. Ez meg sokaknak fura, nem tetszik.

Ez van.

2021. jan. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha én azt mondom, hogy az összes kutyát meg kéne ölni és ezért engem mindenki utál akkor szerinted csak én vagyok mozdony és a többiek hülyék vagy fordítva?
2021. jan. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem.
2021. jan. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
nagy esély van rá, de nem törvényszerű. sok flusztrált ember van, aki mindenképp bele akar kötni a másikba, ha az nem ért vele egyet, de ahogy 6-os is írja, attól még nem feltétlenül te csinálod jól.
2021. jan. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Általában nem a sok emberrel van a hiba.


Megnyugtatásul engem is utálnak. De tudom, hogy velem van a baj.

Mivel ígyse úgyse én vagyok a szimpatikus így leszarok mindent. Nem segítek senkinek, nincs jó szavam senkihez. Ha az utcán látok valaki mondjuk összeesni akkor sem segítek.

2021. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez attól függ.

Miért utálnak?

Tudsz példát mondani?

2021. febr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!