Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem bírja ki petárda...

Aki nem bírja ki petárda nélkül, most lenyugodott végre?

Figyelt kérdés
Miattad elmenekült, elveszett egy csomó állat (mondjuk azok is megérnének egy misét, akik még mindig képtelenek megkötni/bevinni a lakásba az állatukat), most már elégedett vagy?
2021. jan. 1. 10:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
igen
2021. jan. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%

Jó kérdés 😀


A házunk előtt is volt petárdázás, sok kis nyomi tizenéves nem bírta ki, kimentek durrogtatni meg ordibálni. Már azon gondolkodtam hogy kihívom rájuk a rendőröket, pedig nem vagyok ilyen.

Szegény cicám annyira félt a kis köcsögök miatt. 😕

2021. jan. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%

Nalunk is a kis gyerekek voltak kint. A hazak kozott ment a petardazas meg kiabalas, anyazas stb. Szanalmas kis majmok, nappal meg se mernek szolalni, csak este, falkaban.

Normalis, intelligens ember nem petardazik ilyenkor (sem).

2021. jan. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk is ment a petárdázás.Engem nem érdekelt különösebben.Ha nekik attól jobb ő dolguk.Én nem szeretem a petárdát ettől függetlenül.
2021. jan. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy, cigi, kólába kávé, energiaital, és lehet újra cirkuszolniuk.
2021. jan. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%

Én nem petardazok, legfeljebb tűzijáték de idén azt sem. Viszont nem értem miért nem lehet egy évben egy napot kibírni és hisztizni rajta...

Az állat meg állat, elviseli, aztán kész, azért ne az emberek alkalmazkodjanak a hazikedvencekhez.

Akinek meg elszokik, az legközelebb zárja el jobban, a gazda felelőssége az állat biztonsága.

Ja és van kutyám.

2021. jan. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Kedves előző! És ahhoz mit szólnál, ha téged és a többi petárdás haverodat betennénk egy jól zárható helyre, és dobálhatnátok egymás arcába a petárdát? Aztán reggel kijöhetnétek fél szemmel, vagy ahogy sikerül.

Ezt kellene csinálni!

2021. jan. 1. 12:26
 8/23 anonim ***** válasza:
37%

A babám egész éjjel fent volt a sok barom miatt, akik nem bírnak magukkal. Ordítva kapaszkodott belém szegény nagyon félt. Szörnyű volt.

Szóval köszi innen is. Jobb lenne, ha betiltanák!

2021. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%
Nálunk is volt "majmok bolygója" a kisebbségi soron. Megtehették volna azt a szívességet a társadalomnak, hogy magukra gyújtják a saját házukat, de nem jött össze.
2021. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
59%

Kedves kérdező! Mint írtam, én nem petardazok. És gondolom nem a macskád arcába dobálják mások sem a petárdát.

Szerintem túl van ez lihegve, egyfajta szelep ez néhány embernek hogy kigyulolkodhesse magát. Az én kisebb gyerekem például izgatottan nézte az ablakból a tűzijátékot, éjfélkor pedig csak én ébredtem fel az egész családból rá :)

2021. jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!